Montale Aoud Purple Rose

woda perfumowana tester unisex 100 ml

Montale Aoud Purple Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Purple Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Purple Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Purple Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Purple Rose woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Kod: MNT2001 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Montale Aoud Purple Rose
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Montale Aoud Purple Rose

Montale Aoud Purple Rose to orientalny, kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami drewna oud i róży. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, której wyróżnikiem jest rzadkie drewno oud, surowiec o aromacie żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim wodom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Purple Rose ich tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał unikalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Główny komponent perfum Aoud Purple Rose stanowi drewno z drzewa aquilaria, nazywane drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh. To niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, łączy się w kompozycji Montale Aoud Purple Rose z zapachem róży w kolejnym interesującym wariancie tego popularnego duetu.

Słynna woda perfumowana Aoud Purple Rose zawiera aromat płatków kwitnącej, niezwykłej róży Taif, rosnącej w pobliżu Pustyni Arabskiej. Niepowtarzalny, świeży i wyrafinowany zapach tej róży w kompozycji Montale Aoud Purple Rose w magiczny sposób łączy się z promiennym szafranem, a jej delikatność podkreśla luksusowy charakter drewna oud. Mieszankę tę gustownie uzupełniają nuty drzewa sandałowego i zmysłowa baza, składająca się z akordów ambry, piżma i skóry.

Urzekająca woda perfumowana Aoud Purple Rose pobudza zmysły, a jej uwodzicielski zapach wypełni nawet najgorszy dzień pozytywnymi emocjami. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale, założyciel marki i twórca wszystkich zapachów, stworzył jedną z najbardziej udanych kompozycji, łączących woń drewna oud i róży. 

Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Purple Rose stworzono z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Dzięki ich zmysłowości, głębi i elegancji, Aoud Purple Rose nadaje się zwłaszcza na chłodniejsze dni i wieczory. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, kochających nowatorskie podejście do połączenia aromatu drewna oud i róży. Aoud Purple Rose powinien wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce doświadczać magii Orientu.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Purple Rose podkreśloną lśniącym, nasyconym fioletem, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Purple Rose – magiczne połączenie drewna oud z różą i szczyptą szafranu.

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Purple Rose

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!