Montale Aoud Melody

woda perfumowana tester unisex 100 ml

1×
Montale Aoud Melody woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Melody woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Melody woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Melody woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Melody woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Kod: MNT2110 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Montale Aoud Melody
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Montale Aoud Melody

Montale Aoud Melody to orientalna propozycja dla kobiet i mężczyzn z wyraźnym akcentem drewna oud. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Melody ich tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.
Jeden z podstawowych składników wody perfumowanej Aoud Melody, drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski komponent, zwany niekiedy „płynnym złotem” lub „drzewem bogów”, pojawia się w Montale Aoud Melody w towarzystwie balsamicznych i korzennych akordów.

Kompozycja Montale Aoud Melody otwiera się w nucie głowy aromatem drewna oud, skóry, goździków, szafranu i żywicy elemi. Kwiatowe serce emanuje egipskim jaśminem, delikatną różą i słonecznym ylang-ylang. Rozgrzewającą kremową bazę stanowią tony drzewa sandałowego, ambry i piżma. Całość tworzy doskonałą harmonię intensywnych nut drewna oud z rozgrzewającymi akordami korzennymi i balsamicznymi, przyprawionymi odrobiną skóry i piżma. Melodię, pojawiającą się w nazwie produktów, współtworzy również kwiatowe serce zapachu.

Wydawać by się mogło, że założyciel marki Montale i kreator wszystkich perfum w portfolio firmy, zdobył podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej jakąś tajemną wiedzę. Tak jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Melody składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Aoud Melody nadają się do noszenia przez cały rok, w dzień i wieczorem. Woda perfumowana zachwyci miłośników zapachu drewna oud, zwłaszcza w połączeniu z balsamicznymi i korzennymi akordami. Powinni ją też wypróbować wszyscy, którzy cenią prawdziwą jakość i chcą doświadczać magii Orientu.

Oprócz urzekających, wspaniale skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Melody podkreśloną piękną, atrakcyjną, złotobrązową barwą, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Melody – zapach drewna oud i przypraw w harmonijnej kompozycji z nutą piżma i skóry.

Skład

Głowa
agar, elemi, goździki, skóra, szafran
Podstawa
bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo
Serce
jaśmin, róża, ylang-ylang
Grupy zapachów
skórzane

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Melody

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne