Montale Aoud Lavender

woda perfumowana unisex 100 ml

3×
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
Montale Aoud Lavender woda perfumowana unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
539,00
Zniżka 37%
100 ml
341,00

Kod: MNT1815 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
środa 24.04.2019
Nasze sklepy
środa 24.04.2019
Montale Aoud Lavender
100 ml | 341,00

Opis perfum Montale Aoud Lavender

Aoud Lavender to orientalny, kwiatowy zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami lawendy i drewna agarowego. Za jego powstaniem kryje się francuska marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do zapachów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Aoud Lavender ich twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir. Montale Aoud Lavender innowacyjnie łączy w sobie woń lawendy i drewna oud.

Jednym z głównych składników Aoud Lavender jest uwielbiane przez założyciela marki drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, oud, aoud, czy też (po arabsku) oudh. Jest to fascynujący surowiec o żywicznym aromacie. Najdroższe drewno na świecie, które od stuleci wykorzystuje się do produkcji kadzideł i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik bywa również określany mianem „płynnego złota“ lub „drzewa bogów“.

Woda perfumowana Montale Aoud Lavender łączy w sobie niepowtarzalny efekt świeżej lawendy z rozgrzewającym charakterem przypraw, świeżością cytrusów i subtelnym, kwiatowym akcentem, oparte na harmonijnej i zmysłowej bazie. Zapach Aoud Lavender otwiera się akordami lawendy, bergamotki, szafranu i cytryny, w sercu skrywając paczulę i tony kwiatowe. Na nuty głębi składają się aromat ambry, drewna agarowego, drzewa sandałowego, białego piżma i nuty pudrowe. Całość to oryginalny, aromatyczny i świeży bukiet z wonią pudru, kwiatów i drewna oud.

Wygląda na to, że założyciel marki Montale i twórca wszystkich perfum w portfolio firmy, zdobył podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej jakąś tajemną wiedzę. Pierre Montale stworzył bowiem zapach łączący świat Orientu z Zachodem. Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także woda perfumowana Aoud Lavender składa się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Montale Aoud Lavender nadaje się przede wszystkim na wiosenne i jesienne wieczory. Docenią ją kobiety i mężczyźni, lubiący oryginalne połączenie drewna oud z aromatyczną lawendą. Aoud Lavender powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i lubi odkrywać nowe aromaty.

Oprócz mistrzowsko skomponowanych woni, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Lavender podkreśloną promienistym kolorem lawendy, ale wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Lavender – niecodzienne połączenie lawendy i drzewa agarowego w pełnym życia orientalno-kwiatowym zapachu.

Skład

Głowa
bergamotka, cytryna, lawenda, szafran
Podstawa
agar, bursztyn, drzewo sandałowe, nuty pudrowe, piżmo
Serce
nuty kwiatowe, paczuli
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Lavender

Dodać nową opinię

4.0
3 ocena
2
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne