Montale Aoud Ever

woda perfumowana tester unisex 100 ml

Montale Aoud Ever woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Ever woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Ever woda perfumowana tester unisex 100 ml
Montale Aoud Ever woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
Montale Aoud Ever woda perfumowana tester unisex 100 ml
jb40eFIqm3Q
v7Zl0pgN1Lk
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Kod: MNT1992 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Montale Aoud Ever
woda perfumowana tester unisex 100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Montale Aoud Ever

Montale Aoud Ever to drzewny, upajający zapach dla kobiet i mężczyzn z wyraźnymi akordami unikalnego drewna oud i cytrusów. Należy do pierwszej francuskiej generacji perfum, którą wyróżnia rzadkie drzewo oud, surowiec o woni żywicy. Generacji, którą przedstawiła światu marka Montale, znana przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich magicznej historii. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także wodzie perfumowanej Aoud Ever jej podziwiany i nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.
Główny komponent perfum Aoud Ever, czyli drewno z drzewa aquilaria, nazywane też drewnem agarowym, aoud czy (po arabsku) oudh, to niezwykły surowiec o żywicznym aromacie, najdroższe drewno na świecie, które od wieków wykorzystuje się do produkcji kadzidła i (zwłaszcza arabskich) perfum. Ten iście królewski składnik bywa również określany mianem „płynnego złota“ lub „drzewa bogów“.

Woda perfumowana Aoud Ever oferuje idealną harmonię szlachetnego drewna oud z intensywnymi, świeżymi, aromatycznymi i korzennymi nutami. Drewno agarowe w nucie głowy uzupełnia bergamotka, cytryna i mandarynka. Serce kompozycji zapachowej Montale Aoud Ever kusi mieszanką wyciągu z wetiweru, jasnego drzewa sandałowego, paczuli i pieprzu. W bazie rozwijają się, przydając perfumom głębi, długotrwałe akordy zmysłowej skóry i rozgrzewającej ambry (ambergris), uzupełnione fasolą tonka.
Aoud Ever to fascynujący koktajl świeżości oraz aromatycznych tonów drzewnych i żywicznych. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył perfumy, które oferują to, co najlepsze w drewnie oud, w mistrzowsko wyważonej i klasycznie świeżej mieszance drzewno-cytrusowo-skórzanej. 

Podobnie, jak wszystkie dzieła Pierre’a Montale, także perfumy Auod Ever skomponowano z naturalnych materiałów o najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu. Kompleksowy i głęboki aromat powoduje, że Aoud Damascus nadają się do użycia na co dzień, przez cały rok i o dowolnej porze dnia i nocy. Zdobędzie uznanie kobiet i mężczyzn, kochających świeże zapachy i nowatorską interpretację drewna oud. Aoud Ever powinien też wypróbować każdy, kto ceni prawdziwą jakość i chce poczuć magię historii Orientu.

Oprócz mistrzowsko dobranych esencji zapachowych, wszystkie perfumy marki Montale urzekają oryginalnym opakowaniem. Od strony wizualnej zauroczą Cię prostą, czystą elegancją, w przypadku Aoud Ever podkreśloną pięknym, promiennym kolorem lawendy dodatkowo wyjątkowości flakonom dodaje też dobór materiałów. Pierre Montale wybrał aluminium, które gwarantuje doskonałą ochronę jakości perfum.

Montale Aoud Ever – wspaniała harmonia drewna oud w świeżej, korzennej mieszance.

Skład

Głowa
agar, bergamotka, cytryna, mandarynka
Podstawa
ambra, fasola tonka, skóra
Serce
drzewo sandałowe, paczuli, pieprz, wetiweria
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Montale

Perfumy Montale | Montale – perfumy stworzone z miłości do magicznych zapachów i historii Orientu. Montale, francuska marka perfum, jest wyjątkowa ze względu na miłość do zapachów Orientu i ich niezwykłej historii. Perfumy Montale oferują zachodniemu światu zachwycające, orientalne perfumy. W każdym flakonie tajemnicza atmosfera Wschodu łączy się z pasją ich twórcy i założyciela marki, Pierra Montale, a wszystkie zapachy tej oryginalnej marki są cudowną miksturą szczęścia i eliksirem miłości.
Marka została założona w 2003 r. w Paryżu przez Pierra Montale, który dla wielu jest zagadkowym perfumiarzem, który spędził pewien czas w Arabii Saudyjskiej, tworząc perfumy dla rodziny królewskiej i wyższej sfery. Po powrocie do Paryża zaczął tworzyć oryginalne perfumy na zachodni rynek, wykorzystując doświadczenie zdobyte na Wschodzie. Tworząc swe wonne dzieła, wybiera zawsze naturalne składniki najwyższej jakości w wysokich stężeniach, co zapewnia dużą trwałość perfum.
Jako główne składniki swych perfum dla kobiet, mężczyzn i perfum-unisexów, Pierre Montale stosuje typowo arabskie komponenty, jak chociażby szlachetne drzewa: cedr, drzewo sandałowe i oud (inaczej drzewo agarowe).
Główną rolę gra w nich wspomniane drzewo agarowe. Marka Montale wprowadziła na francuski rynek pierwszą kolekcje perfum poświęconą właśnie temu wyjątkowemu, najdroższemu na świecie składnikowi o żywicznym aromacie, który przez stulecia wykorzystywany był do produkcji kadzidła i perfum (zwłaszcza arbskich). Drzewo aragowe to prawdziwie królewski składnik w całym świecie perfumiarskim, a zwaszcza na Wschodzie, gdzie przypisuje się mu właściwości afrodyzjakalne. Nie bez przyczyny nazywa się je „płynnym złotem“ czy „drzewem bogów“.
Już pierwsze perfumy marki Montale szybko zyskały sympatię i pozytywny odzew nie tylko klientów, ale także specjalistów i krytyków. Oferta perfum Montale jest szeroka (Pierre ma swoim koncie już około stu zapachów) i bardzo kompleksowa. Od ciemnych, przepełnionych emocjami koktajli, przez słodkie nektary i perfumy spod znaku skóry, aż po optymistyczne, kipiące życiem kreacje. Perfumy Montale zapraszają do wybrania się w podróż, w której za każdym rogiem czai się nowe odkrycie i przygoda. Wszystkie wyznaczają się wysoką jakością, co jest jedną z przyczyn, dla których mają wielu sympatyków mi.in. wśród słynnych osobistości i celebrytów.
Nie tylko zapachy marki Montale są oryginalne, ale także ich flakony. Design zachwyca swą prostotą i elegancją, a unikatowości dodaje im również aspekt praktyczny. Wykonane są z aluminium, co zapewnia perfumom doskonałą ochronę i wysoką trwałość. Ponadto ten niezwykły materiał sprawia, że perfumy idealnie nadają się w podróż.
Wybierz spośród perfum Montale swój eliksir miłości czy cudowną miksturę gwarantującą szczęście i daj się oczarować magii i historii Orientu.  

Ocena Montale Aoud Ever

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!