Uwodziciel

Wie, jak uwodzić i pociągać kobiety swoim zachowaniem,  gdzie żadna kobieta nie potrafi sie oprzeć. Jest pewny siebie, jest sexy, wie czego chce i jak to osiągnąć. Hej dziewczyny, miejcie się na baczności, jeśli go spotkacie.

cały tekst ukryć tekst

BUSINESS MAN

Wszyscy znacie definicję biznesmena: człowieka, który pracuje w biznesie, szczególnie na poziomie menedżerskim. Niemniej jednak nasza definicja jest o wiele głębsza. Jesteś miłośnikiem garniturów? Dbasz o siebie i znasz najnowsze trendy? Przedstawiamy Ci nie tylko człowieka w garniturze, ale człowieka, który jest więcej niż człowiekiem sukcesu, który ma wiele twarzy, ale zawsze jest dżentelmenem. Mężczyznom tego rodzaju zdecydowanie odpowiadają nastepujące zapachy:

cały tekst ukryć tekst

SPORTSMAN

Każda kobieta po prostu uwielbia mężczyznę, który jest w dobrej formie, ma mięśnie i jest diabelnie sexy. Jesteś takim typem człowieka? Odkryjemy przed Tobą tajemnicę, jak jeszcze bardziej olśniewać. Wypróbuj jeden z tych zapachów, a sukces pojawi się natychmiast. Bądź gotowy!

cały tekst ukryć tekst

HIPSTER

Wszędzie dokąd przyjdziesz słyszysz o hipsterach. Ale kim właściwie są? Może nim być artysta, dizajner, muzyk, ale może nim być każdy, o kim tak myślisz. Co mają wspólnego? Wiedzą co chcą osiągnąć, na całego używają życia i naprawdę myślą o sensie życia. Myślisz w podobny sposób? Jeśli tak, te zapachy spełnią Twoje oczekiwania.

cały tekst ukryć tekst

GENTLEMAN

Gdybyś miał opisać siebie samego, użyłbyś tych słów? Uprzejmy, opiekuńczy, życzliwy, dobrze wychowany? Jeśli tak, jesteś w 100% DŻENTELMENEM. Lubisz minimalizm, luksusowy styl życia, dobre restauracje, whisky i piękne kobiety. Nie przegap jeszcze jednej rzeczy, jaką są właściwe perfumy.

cały tekst ukryć tekst