MEDIBLANC Healthy Gums

Pasta do zębów chroniąca dziąsła

9×
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
MEDIBLANC Healthy Gums Pasta do zębów chroniąca dziąsła
100 ml
45,00

Kod: MEB3054 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
niedziela, 27.05.2018
Odbiór osobisty
niedziela, 27.05.2018
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Kup co najmniej jedno opakowanie pasty do zębów Mediblanc, a otrzymasz w prezencie płyn do płukania ust Mediblanc, 500 ml o wartości 25 zł.

Opis kosmetyku MEDIBLANC Healthy Gums

Opis:
Co sprawia, że profesjonalne produkty MEDIBLANC Healthy Gums są tak wyjątkowe? Nie tylko dlatego, że chroni zęby przed parodontozą, usunie z nich wszelkie zanieczyszczenia i zapewni na długo świeży oddech, ale również dlatego, że łączy w sobie unikatowe procesy oraz składniki, których nie znajdziesz w innych pastach. Dzięki nim poznasz uczucie perfekcyjnie wyczyszczonych zębów. Ponadto pasta jest bardzo bezpieczna dla dziąseł.

Skuteczność pasty opiera się na jej trójfazowym działaniu:

Faza 1 – Zwilżanie
Przeciętny czas mycia zębów wynosi kilka minut, więc bardzo ważne jest, by w tak krótkim czasie doszło do szybkiego zwilżenia powierzchni zębów, powstania bogatej piany i równomiernego rozprzestrzenienia się składników aktywnych, które mają za zadanie wiązać resztki jedzenia oraz płytki nazębnej. Dlatego pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums zawiera substancje pieniące, które mają niezwykle szybkie właściwości zwilżające, przez co proces czyszczenia jest znacznie bardziej efektywny. Ponadto substancje aktywne rozrastają się, docierając do trudno dostępnych miejsc, do których szczoteczka się nie dostanie. Unikatowy skład pasty MEDIBLANC Healthy Gums ogranicza rozwój bakterii, eliminując nieświeży oddech.

Faza 2 – Skuteczność substancji aktywnych i pielęgnacja
Bakterie znajdujące się na zębach i dziąsłach są przyczyną ich uszkodzenia i powstawania bolesnych stanów zapalnych, które są pierwszym objawem paradontozy. W następnym stadium dochodzi do tworzenia się przerw pomiędzy zębami i dziąsłami oraz do odsłaniania szyjek zębowych oraz krwawienia dziąseł, co może prowadzić do utraty zębów. Dzięki zawartości specjalnych składników aktywnych pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums zapewnia doskonałe rezultaty nie tylko w prewencji, ale również w pielęgnacji zębów i dziąseł, które już zostały dotknięte parodontozą.

Pasta ta zawiera unikatowe połączenie substancji Zinc Citrate i Zinc PCA, które działają ściągająco na tkankę w miejscu styku z zębem. Dzięki temu zostaje ograniczone odsłonięcie wrażliwych szyjek zębowych oraz wyraźnie ulegają zredukowaniu objawy parodontozy. Ponadto unikatowy sklad pasty MEDIBLANC Healthy Gums zapewnia ograniczenie namnażania bakterii, co pomaga w efektywnej eliminacji nieświeżego oddechu (halitos), który jest często negatywnym skutkiem zapalenia dziąseł. Pasta do zębów MEDIBLAC jest jednocześnie bezpieczna dla jamy ustnej. Zawiera mikronizowaną krzemionkę dentystyczną, która charakteryzuje się nieostrymi krawędziami oraz wielkością zaledwie 10 mikronów, dzięki czemu nie dochodzi do ścierania zębów oraz dziąseł. Efektywność krzemionki spoczywa w tym, że każda jej cząsteczka wiąże ilość zanieczyszczeń przekraczającą nawet dwukrotnie jej wagę, osiągając maksymalny stopień oczyszczenia. By zwiększyć ochronę i wzmocnić szkliwo, do pasty został dodany fosforan wapnia w mikronizowanej postaci, który zwiększa efektywność akumulowania się składników mineralnych w zębach, czyli przyspiesza proces mineralizacji. W przypadku zwykłych past proces ten trwa nawet 5 minut!

Faza 3 – Długotrwały efekt świeżości w ustach
W przeciwieństwie do zwykłych past, pasta MEDIBLANC Healthy Gums zapewnia uczucie świeżości, którym będziesz się cieszyć jeszcze długo po szczotkowaniu. Pasta zawiera bowiem enkapsulaty, dzięki którym opatentowana receptura zawierająca naturalne słodziki, mentol oraz miętę pieprzową, zostaje uwalniana stopniowo w ciągu całego procesu mycia zębów. Uczucie świeżości pozostaje więc z tobą na dłużej.

Ponadto pasta do zębów MEDIBLANC Healthy Gums jest niezwykle delikatna i chroni jamę ustną. Nie zawiera słodzików syntetycznych,  SLS/SLES, drażniących konserwantów, fluoru, peroksydu ani parabenów. Stosując regularnie pastę do zębów MEDIBLANC Healthy Gums, osiągniesz maksymalny rezultat w zakresie oczyszczania, wybielania i ochrony zębów, czego nie zapewni ci zwykła pasta do zębów. Ponadto zyskasz poczucie doskonale wyczyszczonych zębów.

Działanie:

 • chroni zęby przed parodontozą
 • ogranicza powstawanie stanów zapalnych i obrzęków
 • ściąga dziąsła
 • ogranicza krwawienie dziąseł
 • eliminuje nieświeży oddech
 • pozostawia długotrwałe uczucie świeżości w ustach
 • jest bezpieczna dla jamy ustnej dzięki składowi opartemu o naturalne składniki

 Skład:

 • unikatowe połączenie substancji Zinc Citrate i Zinc PCA – ściąga tkankę w miejscu, gdzie dziąsło styka się z zębem. Dzięki temu zostaje ograniczone odsłonięcie wrażliwych szyjek zębowych oraz wyraźnie zostają zredukowane objawy parodontozy.
 • krzemionka mikronizowana – unikatowe cząsteczki o wielkości 10 mikronów, które wiążą zanieczyszczenia ważące nawet dwa razy więcej niż one same. Dzięki temu, że nie mają ostrych krawędzi, są bezpieczne dla szkliwa.
 • mikronizowany fosforan wapnia – zwiększa efektywność mineralizacji i przyśpiesza ją. Chroni i wzmacnia szkliwo.
 • opatentowana receptura słodzików naturalnych, mentolu i mięty pieprzowej w postaci enkapsulatów, które uwalniają je stopniowo, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości w ustach po umyciu zębów.

Sposób użycia:
Zęby należy myć przynajmniej 2x dziennie, stosując ilość pasty wielkości ziarenka grochu.

O marce MEDIBLANC

MEDIBLANC | Unikatowe produkty brytyjskiej marki MEDIBLANC przynoszą na rynek rewolucyjny skład oraz działanie w zakresie higieny jamy ustnej. Marka MEDIBLANC jako jedyna wykorzystuje wszystkie znane składniki aktywne pochodzenia naturalnego, metody czyszczenia oraz ochrony, zapewniając wyjątkową i skuteczną pielęgnację. MEDIBLANC oferuje rozwiązania zarówno w zakresie wybielania zębów, jak i nadwrażliwości oraz krwawienia dziąseł (paradontoza). Dzięki unikatowemu składowi oraz technologii opartej na 3 fazach, rozwiązuje podstawowe przyczyny problemów.
Ze względu na niewykorzystywanie substancji drażniących i innych szkodliwych składników, produkty te są niezwykle bezpieczne i odpowiednie do codziennego stosowania.

Produkty MEDIBLANC nie zawierają:

 • peroksydu
 • fluoru
 • szkodliwych konserwantów
 • słodzików syntetycznych
 • parabenów
 • SLS/SLES

 

Ocena MEDIBLANC Healthy Gums

Dodać nową opinię

łatwość aplikacji
kosmetyczna jakość
zadowolenie z efektu
Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Dane mogą być przekazane i przetwarzane przez spółki powiązane i inne podmioty przetwarzające dane osobowe. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody, dostępu do danych osobowych, sprostowania i usunięcia danych, przenoszenia danych oraz ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.
5.0
9 ocena
9
łatwość aplikacji
kosmetyczna jakość
zadowolenie z efektu

Menu