MATIS Paris Réponse Corrective

tonik nawilżający do twarzy

MATIS Paris Réponse Corrective tonik nawilżający do twarzy
MATIS Paris Réponse Corrective tonik nawilżający do twarzy
MATIS Paris Réponse Corrective tonik nawilżający do twarzy
200 ml
169,00

Kod: MAT0486 | Ponad 5 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek, 19.02.2019
Nasze sklepy
wtorek, 19.02.2019
MATIS Paris Réponse Corrective
200 ml | 169,00

Opis kosmetyku MATIS Paris Réponse Corrective

Preparat tonujący MATIS Paris Réponse Corrective pomoże dokładnie oczyścić Twoją skórę, przywrócić jej harmonię i odświeżyć.

Właściwości:

  • regeneruje skórę
  • nawilża i odżywia skórę
  • natychmiast łagodzi skórę
  • odświeża i rozjaśnia

Sposób użycia:
Łagodnymi ruchami aplikuj na twarz.

Właściwości

Konsystencja
tonik
Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery

O marce MATIS Paris

Kosmetyki MATIS Paris | Historia MATIS Paris sięga roku 1936, kiedy to inżynier chemik greckiego pochodzenia Eugene Mavromatis - specjalizujący się w tworzeniu produktów kosmetycznych - założył własne laboratorium. Czterdzieści lat później, za namową małżeństwa Camboulive, zostało ono częścią grupy farmaceutycznej Delalande, a w 1981 r. na rynku pojawiła się marka MATIS Paris.
Dziś te ekskluzywne kosmetyki sprzedają się z sukcesem w siedemdziesięciu krajach świata. W ich produkcji - przy której używa się najwyższej jakości naturalnych składników - uczestniczy zespół najlepszych specjalistów, którzy ciągle komponują innowacyjne formuły. Dzięki temu MATIS Paris ma już dwanaście serii produktów przeznaczonych przede wszystkim do pielęgnacji twarzy.
Co ciekawe, kremy odmładzające, mleczka oczyszczające, balsamy po goleniu i inne produkty MATIS Paris były pierwotnie przeznaczone wyłącznie do profesjonalnego użytku w salonach piękności. Miały też odpowiednio wysoką cenę. Dopiero po jakimś czasie zarząd firmy postanowił skierować część asortymentu do klientów końcowych.
MATIS Paris kładzie duży nacisk na komunikację z klientami oraz staranną kontrolę produktów. Są one testowane pod nadzorem wykwalifikowanych lekarzy, co gwarantuje nie tylko ich wysoką jakość, ale i bezpieczeństwo.