Marbert Man Classic

balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml

Marbert Man Classic balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml
Marbert Man Classic balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml
Marbert Man Classic balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml
Specjalna zniżka
115,00
Zniżka 24%
Kod: MRP00261 | 1 w magazynie

Mniej zawartości | Zawartość wyrobu: 99%

szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 25.03.2019
Nasze sklepy
poniedziałek 25.03.2019
Marbert Man Classic
balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml | 87,65

Opis perfum Marbert Man Classic

Balsam po goleniu dla mężczyzn Marbert Man Classic doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Nie tylko przyjemnie łagodzi skórę podrażnioną po goleniu, ale też pozostawia ją delikatną, świeżą i pachnącą.

O marce Marbert

Kosmetyczka Margarethe Sendler i lekarka Bertha Roeber w 1936 roku założyły jedną z pierwszych niemieckich firm kosmetycznych. Jej nazwa Marbert powstała z połączenia trzech pierwszych liter imion założycielek, a sama marka Marbert stała się liderem w dziedzinie kosmetologii już w powojennych Niemczech.

Prekursorskie patenty i najwyższe standardy są nierozerwalnie związane z historią tej marki. Szczególnie jeden z patentów marki Marbert jest wyjątkowy – seria produktów przeciwko starzeniu Profutura, opracowana w 1990 roku, można powiedzieć, że na nowo napisała historię kosmetologii i do dziś jest najlepiej sprzedawaną serią pielęgnacyjną tej marki.

Marbert oznacza tradycję, jakość, zaufanie i dostępność. Wszystkie produkty są konsekwentnie produkowane w Niemczech. Za sukcesami marki stoją dziesiątki lat doświadczeń, dopracowane technologiczne know-how i znajomość specyficznych właściwości skóry twarzy i ciała. Marbert dodaje urody ludziom wszystkich pokoleń. Wczoraj, dziś i jutro.

Ocena Marbert Man Classic

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!