Marbert Bath & Body Fresh

żel pod prysznic dla kobiet 200 ml

Marbert Bath & Body Fresh żel pod prysznic dla kobiet 200 ml
Marbert Bath & Body Fresh żel pod prysznic dla kobiet 200 ml
Marbert Bath & Body Fresh żel pod prysznic dla kobiet 200 ml
40,00
Zniżka 13%
200 ml
35,00

Kod: MRP0099 | 3 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 23.11.2018
Nasze sklepy
piątek, 23.11.2018
Marbert Bath & Body Fresh
200 ml | 35,00

Opis perfum Marbert Bath & Body Fresh

Żel pod prysznic Marbert Bath & Body Fresh doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Dodaje świeżości i pozostawia skórę miękką i pełną zapachu, który pobudza zmysły i zwiększa pewność siebie. Dzięki temu każda kąpiel zmienia we wspaniałe przeżycie.

O marce Marbert

Kosmetyczka Margarethe Sendler i lekarka Bertha Roeber w 1936 roku założyły jedną z pierwszych niemieckich firm kosmetycznych. Jej nazwa Marbert powstała z połączenia trzech pierwszych liter imion założycielek, a sama marka Marbert stała się liderem w dziedzinie kosmetologii już w powojennych Niemczech.

Prekursorskie patenty i najwyższe standardy są nierozerwalnie związane z historią tej marki. Szczególnie jeden z patentów marki Marbert jest wyjątkowy – seria produktów przeciwko starzeniu Profutura, opracowana w 1990 roku, można powiedzieć, że na nowo napisała historię kosmetologii i do dziś jest najlepiej sprzedawaną serią pielęgnacyjną tej marki.

Marbert oznacza tradycję, jakość, zaufanie i dostępność. Wszystkie produkty są konsekwentnie produkowane w Niemczech. Za sukcesami marki stoją dziesiątki lat doświadczeń, dopracowane technologiczne know-how i znajomość specyficznych właściwości skóry twarzy i ciała. Marbert dodaje urody ludziom wszystkich pokoleń. Wczoraj, dziś i jutro.