L’Oréal Professionnel Hair Touch Up

korektor do odrostów i siwych włosów

L’Oréal Professionnel Hair Touch Up korektor do odrostów i siwych włosów
L’Oréal Professionnel Hair Touch Up korektor do odrostów i siwych włosów
L’Oréal Professionnel Hair Touch Up korektor do odrostów i siwych włosów
odcień Black 75 ml
26,05

Kod: LOP5316 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
czwartek, 25.10.2018
Nasze sklepy
czwartek, 25.10.2018
L’Oréal Professionnel Hair Touch Up
odcień Black 75 ml | 26,05

Opis kosmetyku L’Oréal Professionnel Hair Touch Up

Korektor do włosów L’Oréal Professionnel Hair Touch Up doskonale pokryje siwiznę lub odrosty i ujednolici odcień na całej długości włosów.

Właściwości:

  • zapewnia naturalny wygląd
  • zlewa się z właściwym kolorem włosów
  • pokrywa odrosty

Sposób użycia:
Przed użyciem wstrząśnij i spryskaj włosy lub tylko odrosty.

O marce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel to francuska marka Premium o wieloletniej tradycji, oferująca kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jest częścią znanej światowej firmy L’Oréal, którą w 1909 roku założył Eugène Schueller. Ten młody chemik opracował specjalną formułę do farbowania włosów, która szybko zdobyła popularność wśród paryskich fryzjerów. Dziś, już od ponad stu lat, marka pomaga swoim klientom odkryć ich indywidualną urodę i dodać pewności siebie.

Produkty L’Oréal Professionnel są opracowywane z wykorzystaniem najnowszych, innowacyjnych technologii we współpracy z najlepszymi fryzjerami.

Bogate portfolio marki obejmuje produkty do profesjonalnej pielęgnacji włosów, jakimi są farby do włosów, preparaty do stylizacji, ale także szampony, maski i inne kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel, używane przez fryzjerów i stylistów na całym świecie. Kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel to gwarancja, naprawdę najlepszej możliwej pielęgnacji dla Twoich włosów.

Marka jest obecna na znaczących światowych pokazach mody, kreując nowe trendy. Odkryj tajemnicę pięknych włosów, zadbaj o nie profesjonalnie z L’Oréal Professionnel.