L’Oréal Professionnel Dialight
odcień 5 50 ml | 21,23

Opis kosmetyku L’Oréal Professionnel Dialight

Opis:

Profesjonalna żelowa farba L’Oréal Professionnel Dialight bezkonkurencyjnie nadaje się do wytworzenia efektu ton w ton. Doskonale pokrywa siwe włosy, tworzy naturalne refleksy i zapobiega efektowi nienaturalnie jednolitej barwy włosów. Jednocześnie ożywia włosy, nadając im olśniewający blask. Nie zawiera amoniaku.

Właściwości:

  • tworzy efekt ton w ton
  • nadaje włosom połysk

Aplikacja:

Przygotowanie
Załóż gumowe rękawice. Wymieszaj jedną tubkę kremu koloryzującego HI Richesse 50 ml bez amoniaku z utleniaczem Hi Richesse 75 ml.
Używaj jedynie z zalecanymi utleniaczami 6 vol. (1,8%), (9 vol. (2,7%) albo 15 vol. (4,5%) maks. / nie używaj z wodą utlenioną wyższą niż 15 vol. (4,5%).
Stosuj wyłącznie w zalecanych proporcjach.
Używając shakera pamiętaj o otworzeniu go niezwłocznie po wymieszaniu farby, by nie doszło do uszkodzenia. Wyciśnij 1 tubkę (50 ml) kremu koloryzującego DiaRichesse do miski albo shakera, dodaj 75 ml emulsji aktywującej DiaActivateur. Ilość możesz zredukować według potrzeb, zachowując stosunek 1:1,5.

Farbowanie delikatną bazą:
Użyj emulsji aktywującej 6 vol. Odpowiednie do ponownego farbowania w ten sam dzień, do aplikacji na już rozjaśnione włosy lub do ożywienia dotychczasowego koloru.
Farbowanie w celu utrwalenia koloru:
Użyj emulsji aktywującej 9 vol. Odpowiednie do pokrycia 30% siwych włosów.
Farbowanie siwych włosów:

Użyj emulsji aktywującej 15 vol. Odpowiednie do pokrycia 70% siwych włosów.

Aplikacja i spłukiwanie:
Nie używaj narzędzi metalowych.
Po aplikacji farbę dokładnie spłucz z włosów.
Aplikacja
Nanieś mieszankę na całą długość suchych, niemytych włosów. W przypadku farbowania w ten sam dzień, w ramach procedury wyrównującej, nanieś na włosy osuszone ręcznikiem.
Pozostaw na 20 minut.
Ostrożnie spień, dokładnie spłucz i użyj szamponu przeznaczonego do pielęgnacji włosów po farbowaniu.

Specjalna aplikacja:
Wzmocnienie refleksów w już wyblakłym kolorze: czas działania 5 - 10 minut. Przyciemnienie albo ożywienie koloru: czas działania 20 minut. Ujednolicenie koloru: nanieś farbę u nasady włosów a 20 minut przed końcem czasu działania rozprowadź farbę na całą długość, aż po końcówki. Wytworzenie blasku na włosach naturalnych: czas działania 20-30 minut. W przypadku farbowania w ten sam dzień, w ramach procedury wyrównującej, nanieś mieszankę z emulsją aktywującą 6 vol. (1,8%) lub 9 vol. (2,7%)i pozostaw na 10 minut.

UWAGA:
Farby  przeznaczone są do profesjonalnej koloryzacji włosów w salonach fryzjerskich. W przypadku koloryzacji w domu należy skonsultować się z fryzjerem  w celu dobrania pożądanego koloru oraz  określenia stężenia i  ilości emulsji aktywującej.
Efekt koloryzacji zależy od stanu i rodzaju  włosów.

O marce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel to francuska marka Premium o wieloletniej tradycji, oferująca kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jest częścią znanej światowej firmy L’Oréal, którą w 1909 roku założył Eugène Schueller. Ten młody chemik opracował specjalną formułę do farbowania włosów, która szybko zdobyła popularność wśród paryskich fryzjerów. Dziś, już od ponad stu lat, marka pomaga swoim klientom odkryć ich indywidualną urodę i dodać pewności siebie.

Produkty L’Oréal Professionnel są opracowywane z wykorzystaniem najnowszych, innowacyjnych technologii we współpracy z najlepszymi fryzjerami.

Bogate portfolio marki obejmuje produkty do profesjonalnej pielęgnacji włosów, jakimi są farby do włosów, preparaty do stylizacji, ale także szampony, maski i inne kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel, używane przez fryzjerów i stylistów na całym świecie. Kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel to gwarancja, naprawdę najlepszej możliwej pielęgnacji dla Twoich włosów.

Marka jest obecna na znaczących światowych pokazach mody, kreując nowe trendy. Odkryj tajemnicę pięknych włosów, zadbaj o nie profesjonalnie z L’Oréal Professionnel.