L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés

farba do włosów

2×
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés farba do włosów
odcień N1
30,30

Kod: LOR1087 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
środa 27.03.2019
Nasze sklepy
środa 27.03.2019
L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés
odcień N1 | 30,30

Opis kosmetyku L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés

Opis:
Nowość L’Oréal Paris Préférence Wild Ombrés to najprostszy sposób na podkreślenie długości włosów i rozjaśnienie końcówek. Trzy odcienie farb do włosów Wild Ombré zapewnią Twoim włosom doskonały kolor oraz olśniewający blask. Opakowanie zawiera profesjonalną szczotkę do włosów oraz odżywkę, wzbogaconą o kompleks Hi-shine, zapewniający optymalne rozjaśnienie włosów oraz ich jedwabistość i blask.  L’Oréal Paris Préférence Wild Ombré to najlepszy wybór dla nowoczesnych kobiet, marzących o doskonałej fryzurze.

Efekty:

  • podkreślenie długości oraz rozjaśnienie końcówek włosów
  • olśniewający blask
  • jedwabiste włosy
  • optymalne rozjaśnienie bez sztucznie zarysowanej linii

Skład:¨

  • Hi-shine komplex – efekt jedwabistych i lśniących włosów
  • Nutri-ceramide – efekt włosów delikatnych w dotyku

Sposób aplikacji:

Przygotowanie:
Przykryj ramiona ręcznikiem, by chronić odzież i skórę. Załóż rękawiczki ochronne, dołączone do opakowania. Wymieszaj składniki w niemetalowym naczyniu.
W pozycji poziomej zdejmij nakrętkę aplikatora substancji utleniającej. Dodaj proszek rozjaśniający do substancji utleniającej, po czym dodaj krem rozjaśniający. Nałoż nakrętkę na aplikator i wymieszaj całość, nadal w pozycji poziomej. Następnie mocno wstrząśnij w pozycji pionowej. By zapobiec wylaniu się mieszanki koloryzującej, zaraz po wstrząśnięciu odkręć czubek aplikatora. W przypadku zapchania aplikatora, użyj niemetalowego przedmiotu do przekłucia. Ponownie nałóż czubek aplikatora i wstrząśnij.

Aplikacja:
1. Rozdziel włosy na dwie części, zaczynając od tyłu.
2. Nanieś równomiernie formułę Ombré na szczotkę do włosów.
3. Rozpocznij nakładać preparat na włosy na wysokości między uchem a podbródkiem i następnie wczesuj w dolną część włosów w kierunku ku końcówkom.
4. Kontynuuj wczesywanie w boczną oraz w przednią część włosów.
5. Pozostaw na 25 - 45 minut w zależności od intensywności koloru, którą chcesz uzyskać. By sprawdzić, czy odcień jest wystarczająco jasny, po 25 minutach zetrzyj palcem w rękawiczce nieznaczną ilość substancji z małego fragmentu włosów. Jeśli odcień nie jest jeszcze wystarczająco jasny, ponownie wetrzyj we włosy i pozostaw na dłużej.
6. Dokładnie spłucz ciepłą wodą bez zdejmowania rękawiczek ochronnych i nanieś na włosy połowę ilości odżywki. Ponownie dokładnie spłucz.

Unikaj kontaktu preparatu ze skórą głowy. Podczas działania nie zakrywaj włosów ani nie rozgrzewaj (suszarką do włosów.) Nie pozostawiaj na włosach dłużej niż jest to zalecane w instrukcji. Po aplikacji preparatu spłucz włosy dokładnie, żeby zapobiec szkodom, które farba mogłaby wyrządzić. Nigdy nie przechowuj resztek mieszanki koloryzującej. Wyrzuć pojemnik od razu po jego opróżnieniu.

Uwaga!
Ważne ostrzeżenie: Produkt zawiera nadsiarczany. Może wywołać silną reakcję alergiczną, niekiedy z poważnymi następstwami. Żeby uniknąć ryzyka pojawienia się reakcji alergicznej, należy postępować zgodnie z instrukcją.
Nie stosuj produktu, jeśli: pojawiła się już u Ciebie reakcja na inne farby do włosów lub nadsiarczany, Twoja skóra jest wrażliwa lub uszkodzona. Jakiekolwiek wątpliwości co do wrażliwości skóry konsultuj z lekarzem.
Nie wdychaj. Używaj rękawiczek ochronnych dołączonych do opakowania. Nie stosuj do rozjaśniania rzęs, brwi lub do innych celów niż rozjaśnianie włosów. Nie stosuj do rozjaśniania brody i wąsów, ani do odbarwiania włosów całej głowy. Unikaj kontaktu z oczami.  Jeśli produkt dostanie się do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Jeśli używasz soczewek kontaktowych, przed przemyciem wyjmij je. Zapobiegaj kontaktowi włosów i skóry twarzy podczas aplikacji. Przestrzegaj  zalecanego czasu aplikacji preparatu. Po aplikacji dokładnie spłucz włosy dużą ilością letniej wody. W sytuacji, gdy podczas aplikacji produktu poczujesz podrażnienie, pieczenie lub swędzenie w obrębie skóry głowy, natychmiast spłucz produkt letnią wodą i więcej go nie aplikuj. Jeśli zauważysz przyspieszony oddech, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. W przyszłości konsultuj zastosowanie farby z lekarzem.
Nie używaj produktu w tym samym dniu, w którym Twoje włosy były poddawane innym zabiegom chemicznym lub stylizacyjnym. Nie stosuj na włosy farbowane henną lub podobnymi środkami.
Podczas aplikacji nie używaj metalowych przedmiotów (grzebienie, spinki do włosów,...) Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosuj do rozjaśniania włosów dzieci.
POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ!

O marce L’Oréal Paris

Kosmetyka L´Oréal Paris | L´Oréal Paris to francuska marka będąca jednym z liderów wśród światowych marek kosmetycznych. Jej historia sięga 1907 roku kiedy to młody i obiecujący chemik Eugéne Schueller odkrywa produkt do farbowania włosów. Ten produkt dał impuls do dalszych badań i testów laboratoryjnych, dzięki którym odkrywano i produkowano coraz to nowsze kosmetyki. L´Oréal Paris to marka obecna w blisko 120 krajach na całym świecie. L´Oréal Paris to producent szerokiej skali kosmetyków m.in. kremów, kosmetyków do pielęgnacji włosów i kosmetyków podkreślających.