L’Oréal Paris Casting Creme Gloss
odcień 600 Light Brown | 23,50

Opis kosmetyku L’Oréal Paris Casting Creme Gloss

Opis:
L’Oréal Paris Casting Crème Gloss to farba do włosów bez amoniaku. Zapewnia optymalne pokrycie siwych włosów oraz ich połysk. Jest do dyspozycji w wielu naturalnych odcieniach dla osiągnięcia doskonałego efektu na okres do ośmiu tygodni. Twoje włosy będą rozjaśnione o 1 ton, a  w przypadku odcienia Glossy Blonds aż o 2 tony. Farba Casting Crème Gloss nie zawiera amoniaku, dlatego jest odpowiednia także jeśli farbujesz włosy po raz pierwszy. Wzbogacona jest o opatentowaną odżywkę,  która nie narusza struktury włosów i sprawia, że stają się one jedwabiste i błyszczące. Zakosztuj luksusu z farbą do włosów Casting Crème Gloss marki L’Oréal Paris. Możesz stosować ją w warunkach domowych, osiągając profesionalny efekt.

Efekty:

  • Farbowanie bez amoniaku
  • Pokrycie siwych włosów w 70%
  • Naturalne kolory
  • Trwałość aż do 8 tygodni

Skład:

  • Opatentowany kompleks odżywek nadających włosom blask i jedwabistość

Sposób aplikacji:
Przygotowanie:
Załóż rękawiczki ochronne i zakryj ramiona ręcznikiem, żeby chronić ubranie. Otwórz tubkę z emulsją koloryzującą i wlej całą jej zawartość do tubki z utleniaczem. Za pomocą aplikatora zamknij tubkę, mocno wstrząśnij.
Natychmiast po wymieszaniu odłam czubek aplikatora, żeby zapobiec wytryśnięciu zawartości.

Wariant 1: Włosy naturalne
Włosy jeszcze nigdy nie były farbowane albo farbowane 3 lub więcej miesięcy temu.
Zwilż włosy, nie myj. Lekko osusz. Nakładaj na włosy kosmyk po kosmyku za pomocą tubki z aplikatorem. Resztę zawartości rozprowadź po całej długości włosów, włącznie z końcówkami. Wykorzystaj całą zawartość tubki. Dokładnie masuj włosy w celu uzyskania równomiernego efektu na całej długości włosów.
Pozostaw na 20 minut. Żeby farba dobrze pokryła również siwe włosy, pozostaw 5 minut dłużej. W przypadku włosów po trwałej ondulacji, która miała miejsce do tygodnia wcześniej, pozostaw tylko na 15 minut.
Żeby zapobiec szkodom, które mogłyby wyrządzić resztki farby, nigdy nie przechowuj ich, ale natychmiast wyrzuć wraz z pojemnikiem aplikacyjnym.

Wariant 2: Włosy farbowane w przeciągu ostatnich 3 miesięcy
Włosy były farbowane w przecięgu ostatnich 3 miesięcy lub mniej.
Zwilż włosy, nie myj. Lekko osusz. Aplikuj farbę u nasady włosów. Dokładnie rozmasuj. Pozostaw przez 15 minut. Żeby farba dobrze pokryła również siwe włosy, pozostaw 5 minut dłużej. W przypadku włosów po trwałej ondulacji, która miała miejsce do 7 dni wcześniej,  pozostaw tylko 10 minut. Potem nałóż farbę na całą długość włosów. Wykorzystaj całą zawartość tubki. Dokładnie wymasuj włosy w celu  uzyskania równomiernego efektu. Pozostaw jeszcze na 5 minut.

Płukanie i czynności końcowe:
Płucz włosy dokładnie letnią wodą tak długo, aż woda będzie zupełnie czysta. Nanieś odżywkę na całą długość włosów. Rozmasuj i pozostaw przez  2 minuty, po czym spłucz. Dla uzyskania błyszczących włosów przez dłuższy okres czasu, zachowaj resztę odżywki i stosuj po każdym myciu włosów.

Rady dla uzyskania idealnego efektu farbowania
Przed aplikacją zwilż włosy. Ułatwisz w ten sposób aplikację  i zapewnisz równomierne farbowanie włosów. Na skórę w okolicach włosów nanieś niewielką ilość kremu nawilżającego, żeby zapobiec jej zabarwieniu. Zdejmij biżuterię, żeby zapobiec jej zabrudzeniu.
Zanim dokładnie przepłuczesz włosy, wymasuj je dokładnie małą ilością letniej wody w celu uzyskania równomiernego efektu na całej długości włosów. Dla uzyskania maksymalego połysku, po aplikacji odżywki spłucz włosy zimną wodą. Żeby kolor twoich włosów był jak najdłużej lśniący, używaj produktów marki L’Oreal Paris przeznaczonych specjalnie do włosów  farbowanych: Elseve Color Vive.
Jeśli masz pasemka i chcesz ujednolicić kolor tak, by wyglądał jak najbardziej naturalnie, użyj odcienia zbliżonego do naturalnego koloru twoich włosów.

Zasady bezpieczeństwa: Przeczytaj uważnie przed użyciem
Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia.
Test na alergię musi zostać przeprowadzony 48 godzin przed każdą aplikacją produktu, gdyż objawy alergii mogą wystąpić nawet po bezproblemowej poprzedniej aplikacji tego bądź innego produktu do farbowania włosów.
Ważne: Produkt może w sporadycznych przypadkach wywołać reakcję alergiczną z poważnymi skutkami ubocznymi. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej koniecznie postępuj według następujących  instrukcji: Tatuaż tymczasowy z czarnej henny może zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbuj włosów, jeżeli: twoja skóra jest problematyczna, wrażliwa bądź uszkodzona. Już w przeszłości wystąpiła u ciebie reakcja alergiczna po farbowaniu włosów. Już w przeszłości wystąpiła u ciebie reakcja alergiczna na tatuaż z czarnej henny.

Jak przeprowadzić test na alergię:
Zdejmij kolczyki. Przy pomocy patyczka do czyszczenia uszu nałóż niewielką ilość farby  na skórę za uchem na powierzchnię około 1 cm². Pozostaw do zaschnięcia i powtórz czynność. Po przeprowadzeniu testu zamknij szczelnie pojemnik z farbą i zachowaj do aplikacji po 48 godzinach. W przeciągu 48 godzin nie myj, nie przykrywaj i nie dotykaj miejsca testowania. Jeśli w przeciągu 48 godzin dojdzie do swędzenia, pieczenia czy zaczerwienienia skóry w miejscu czy w pobliżu miejsca aplikacji, nie używaj produktu.

Specjalne środki ostrożności:
W przypadku podrażnienia, pieczenia lub swędzenia skóry w okolicach włosów, natychmiast zmyj preparat letnią wodą i nie aplikuj ponownie. W przypadku wystąpienia przyśpieszonego oddechu, natychmiast zwróć się o pomoc lekarską. Ponowną aplikację farby skonsultuj z lekarzem.
Jeśli w ciągu dnia po aplikacji na skórze w okolicach włosów wystąpią jakiekolwiek nietypowe reakcje, takie jak podrażnienia, zaczerwienienia czy wypryski, opuchnięcia czy pęcherze na twarzy lub w okolicach oczu, skonsultuj się z lekarzem.
Przechowuj z dala od dzieci. Unikaj kontaktu preparatu ze skórą i oczami. Nie używaj do farbowania rzęs i brwi. W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Jeśli używasz soczewek kontaktowych, wyjmij je przed umyciem. Używaj rękawiczek ochronnych dołączonych do opakowania. Po aplikacji produktu dokładnie spłucz włosy. Przygotowanie i aplikację przeprowadzaj tylko w dobrze wywietrzonych pomieszczeniach. Unikaj wdychania i spożycia. Jeśli  masz jakiekolwiek pytania odnośnie wrażliwości twojej skóry, skonsultuj  się z lekarzem. Nie używaj do farbowania wąsów, brody ani do innych celów. Produkt służy tylko i wyłącznie do farbowania włosów. Unikaj długiego kontaktu ze skórą. Po zabiegach chemicznych, rozjaśnianiu lub długotrwałym prostowaniu włosów, aplikuj dopiero po 14 dniach. Nie używaj do włosów
farbowanych henną i innymi farbami naturalnymi.

Postępuj zgodnie z instrukcją.

O marce L’Oréal Paris

Kosmetyka L´Oréal Paris | L´Oréal Paris to francuska marka będąca jednym z liderów wśród światowych marek kosmetycznych. Jej historia sięga 1907 roku kiedy to młody i obiecujący chemik Eugéne Schueller odkrywa produkt do farbowania włosów. Ten produkt dał impuls do dalszych badań i testów laboratoryjnych, dzięki którym odkrywano i produkowano coraz to nowsze kosmetyki. L´Oréal Paris to marka obecna w blisko 120 krajach na całym świecie. L´Oréal Paris to producent szerokiej skali kosmetyków m.in. kremów, kosmetyków do pielęgnacji włosów i kosmetyków podkreślających.