Lolita Lempicka Si Lolita

woda toaletowa dla kobiet 50 ml

6×
Lolita Lempicka Si Lolita woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Lolita Lempicka Si Lolita woda toaletowa dla kobiet 50 ml
Lolita Lempicka Si Lolita woda toaletowa dla kobiet 50 ml
50 ml

Kod: LOL0051 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Lolita Lempicka Si Lolita
50 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis perfum Lolita Lempicka Si Lolita

Perfumy Lolita Lempicka Si Lolita zapewnią czarującą aurę wszystkim eterycznym kobietom, które nie boją się różnić od pozostałych i są świadome swojej wyjątkowości. Delikatny kwiatowy zapach emanuje szczęściem i niegasnącą miłością. Oczaruje Cię swoim wyjątkowym aromatem, który jest absolutnie niezastąpiony.

Perfumy marki Lolita Lempicka są znane ze swej oryginalności i przekonają Cię o tym, że perfumy mogą mieć swoją duszę. O wyjątkowości perfum świadczą również bardzo interesujące flakony. Design perfum Si Lolita inspirowany był koniczyną, przy czym każdy z listków ma kształt serca, które ma być symbolem kobiecego piękna, prądu emocji i niesłabnącej fantazji. Cudowny szklany flakon jest ozdobiony złotymi krawędziami i sugeruje, że jego zawartość jest pełna unikalnego aromatu. Perfumy te ukazały się w sprzedaży w 2009 roku.

Zapach perfum tańczy w orientalnych, kwiatowych rytmach i otwiera się rześką żurawiną, olejkiem petitgrain i pikantnym pieprzem. Serce rozwija się nieoczekiwanym połączeniem głogu, groszku i bardzo aromatycznej magnolii. Podstawą zapachu wiedzie delikatna kombinacja ambry, irysa i piżma.

Zmień się w bajkową postać, której czarowi nie można się oprzeć. Obudź w sobie pragnienie i daj się ponieść marzeniom otoczona fenomenalnym zapachem, którego wszyscy będą Ci zazdrościć. Poczuj się jak czarodziejka, która pozwoli sobie na przyjemność i przeżyje prawdziwą, nieskończoną miłość. Bądź wyjątkowa tak samo jak perfumy Lolita Lempicka.

Skład

Głowa
olejek z gorzkiej pomarańczy (petit grain), pieprz, żurawina
Podstawa
bursztyn, piżmo
Serce
głóg, groszek, magnolia
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Lolita Lempicka

Perfumy Lolita Lempicka | Lolita Lempicka Dom mody Lolita Lempicka został założony przez małżeństwo Josiane i Josepha Pividal w 1983 roku. Nazwa firmy zainspirowana została imieniem bohaterki powieści Nabokova “Lolita” i nazwiskiem malarki Tamary de Lempicka. Sławę marka zdobyła po otwarciu butiku w Paryżu, a sukces przyniosły jej projekty łączące styl lat czterdziestych z nowoczesnością. Kobiece i zmysłowe ubrania Lempickiej pozwoliły na poszerzenie działalności domu mody, otwierając butiki m.in. w Japonii. Również oferta marki powiększyła się o kolekcję młodzieżową Lolita Bis i perfumy.

Ocena Lolita Lempicka Si Lolita

Dodać nową opinię

4.0
6 ocena
4
1
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne