Lacoste Pour Femme

zestaw upominkowy

Lacoste Pour Femme zestaw upominkowy
Lacoste Pour Femme zestaw upominkowy
Lacoste Pour Femme zestaw upominkowy
woda perfumowana 90 ml + żel pod prysznic 150 ml

Kod: LAC02654 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Lacoste Pour Femme
woda perfumowana 90 ml + żel pod prysznic 150 ml

Skład

Grupy zapachów
drzewne, kwiatowe
Typ zestawu
wygodne opakowanie

O marce Lacoste

Lacoste jest symbolem nieformalnej elegancji, zarówno w branży modowej, jak i w świecie perfum. Markę założył w 1933 roku znany tenisista René Lacoste, nastawiając się na początku wyłącznie na produkcję odzieży sportowej. Francuski champion chciał podczas gry czuć się wygodnie, ale jednocześnie wciąż jak gentleman. Swoboda, prostota i naturalna elegancja do dziś wyróżniają modę i zapachy Lacoste.

René Lacoste dał marce nie tylko swoje nazwisko, ale także znany symbol - zielonego krokodyla. Został zainspirowany przezwiskiem „Aligator", jakie nadali tenisiście amerykańscy dziennikarze, gdy kapitan drużyny w czasie Pucharu Davisa obiecał mu za wygrany pojedynek walizkę ze skóry krokodyla.

Pierwsze perfumy Lacoste zostały zaprezentowane w 1984 roku. Potem pojawiły się kolejne serie zapachów dla mężczyzn i kobiet, inspirowane w większości przez różne sporty. Damskie i męskie perfumy Lacoste są symbolem swobodnej elegancji już od kilkudziesięciu lat, plasując się wśród najsłynniejszych współczesnych marek modowych.

Ocena Lacoste Pour Femme

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!