L.A. Skinny

Marka L. A. Skinny to zespół specjalistów w dziedzinie cellulitu z Los Angeles. Postanowili oni stworzyć produkt, który by skutecznie zredukował ten problem estetyczny – i odnieśli sukces. Ich krem do ciała L.A. Skinny obecnie dostępny jest w dwóch wariantach (z bronzerem i bez) i stanowi alternatywę dla liposukcji i innych zabiegów inwazyjnych. Tajemnica L.A. Skinny spoczywa w unikatowej formule, która zawiera kofeinę (redukuje komórki tłuszczowe, wspomaga  krążenie i usuwanie toksyn…), fermiskin® (wyciąg z grzybów shiitake zapobiegający degradacji włókien kolagenowych i elastynowych) i slimactiv® (ekstrakt z Peumus boldus stymulujący lipolizę).

Badania kliniczne wykazały, że stosowanie produktów L. A. Skinny dwa razy dziennie przez okres 28 dni zwiększyło gęstość skóry o 5,1%. Ponadto stała się ona dużo gładsza, jędrniejsza i promienna.

Ciekawostką jest, że o kosmetykach L. A. Skinny pisano na łamach Glamour, Elle i innych prestiżowych czasopism. Większość stosujących je osób (wśród których jest liczne grono gwiazd hollywoodzkich) chwali sobie przede wszystkim natychmiastowe działanie – pierwsze efekty pojawiają się już po kilku użyciach.

L. A. Skinny docenią zwłaszcza te osoby, które bezskutecznie walczą z cellulitem, ale nie mogą sobie pozwolić na zabieg chirurgiczny, marzą o pięknej skórze i skłonne są zapłacić więcej w zamian za jakość.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki L.A. Skinny.

Menu