Kringle Candle First Snow, wosk zapachowy 35 g | iperfumy.pl

Kringle Candle First Snow

wosk zapachowy 35 g

Kringle Candle First Snow wosk zapachowy 35 g
Kringle Candle First Snow wosk zapachowy 35 g
Kringle Candle First Snow wosk zapachowy 35 g
Wyprzedaż
12,00
Zniżka 20%
35 g
9,60

Kod: KCC0094 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek, 21.08.2018
Nasze sklepy
wtorek, 21.08.2018

Opis perfum Kringle Candle First Snow

Wosk do lampy aromatycznej Kringle Candle First Snow jest, obok świeczek zapachowych, wspaniałą alternatywą do rozprzestrzenienia zapachu w pomieszczeniu. Rozpuszczając go w lampie aromatycznej, uzyskasz maksymalny efekt zapachowy i w prosty sposób stworzysz własny aromat dopasowany do Twoich wyobrażeń i nastroju.

Właściwości:

  • aromat bożonarodzeniowy
  • zimowy zapach
  • tematyczny, świąteczny zapach

Sposób użycia:
Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Nigdy nie pozostawiaj rozpuszczającego się wosku bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Głowa
cynamon, cytryna, pomarańcza, skórka limonki
Podstawa
cedr, mech dębowy, wanilia
Serce
balsam, jodła, sosna, świeże nuty

O marce Kringle Candle

Wprowadź do swojego domu przyjemny nastrój ze świeczkami zapachowymi Kringle Candle! Właściciel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, to dawny właściciel i założyciel znanej marki Yankee Candle. Firmę tę założył w 1969 r., a w roku 1998 sprzedał 90% swoich udziałów. Po kilku latach razem z synem Mickiem stworzył jednak nową markę świeczek i wosków o nazwie Kringle Candle.
Woski i świeczki Kringle Candle wyróżniają się intensywnym, ale jednocześnie przyjemnym i lekkim zapachem. Warto również docenić ciekawy design produktów Kringle Candle, które są prawdziwym ucieleśnieniem delikatności i elegancji z akcentem na jakość.
Asortyment marki Kringle Candle obejmuje świeczki zapachowe, świeczki herbaciane, woski do lampek aromatycznych i inne wyjątkowe produkty, które Cię oczarują i wytworzą wokół niezwykłą atmosferę.

Menu