Kringle Candle Coconut Snowflake, wosk zapachowy 35 g | iperfumy.pl

Kringle Candle Coconut Snowflake

wosk zapachowy 35 g

Kringle Candle Coconut Snowflake wosk zapachowy 35 g
Kringle Candle Coconut Snowflake wosk zapachowy 35 g
Kringle Candle Coconut Snowflake wosk zapachowy 35 g
Wyprzedaż
12,00
Zniżka 38%
35 g
7,50

Kod: KCC0054 | Ponad 5 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już dziś
Nasze sklepy
już dziś

Opis perfum Kringle Candle Coconut Snowflake

Wosk do lampy aromatycznej Kringle Candle Coconut Snowflake jest, obok świeczek zapachowych, wspaniałą alternatywą do rozprzestrzenienia zapachu w pomieszczeniu. Rozpuszczając go w lampie aromatycznej, uzyskasz maksymalny efekt zapachowy i w prosty sposób stworzysz własny aromat dopasowany do Twoich wyobrażeń i nastroju.

Właściwości:

  • słodki aromat
  • tematyczny, świąteczny zapach

Sposób użycia:
Nigdy nie pozostawiaj rozpuszczającego się wosku bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Nie pozostawiaj produktu w zasięgu dzieci lub zwierząt domowych.

O marce Kringle Candle

Wprowadź do swojego domu przyjemny nastrój ze świeczkami zapachowymi Kringle Candle! Właściciel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, to dawny właściciel i założyciel znanej marki Yankee Candle. Firmę tę założył w 1969 r., a w roku 1998 sprzedał 90% swoich udziałów. Po kilku latach razem z synem Mickiem stworzył jednak nową markę świeczek i wosków o nazwie Kringle Candle.
Woski i świeczki Kringle Candle wyróżniają się intensywnym, ale jednocześnie przyjemnym i lekkim zapachem. Warto również docenić ciekawy design produktów Kringle Candle, które są prawdziwym ucieleśnieniem delikatności i elegancji z akcentem na jakość.
Asortyment marki Kringle Candle obejmuje świeczki zapachowe, świeczki herbaciane, woski do lampek aromatycznych i inne wyjątkowe produkty, które Cię oczarują i wytworzą wokół niezwykłą atmosferę.

Menu