Kringle Candle Apple Chutney, świeczka zapachowa 624 g | iperfumy.pl

Kringle Candle Apple Chutney

świeczka zapachowa 624 g

Kringle Candle Apple Chutney świeczka zapachowa  624 g
Kringle Candle Apple Chutney świeczka zapachowa  624 g
Kringle Candle Apple Chutney świeczka zapachowa  624 g
624 g
109,00

Kod: KCC0324 | Ponad 5 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już dziś
Nasze sklepy
już dziś

Opis perfum Kringle Candle Apple Chutney

Świeczka zapachowa Kringle Candle Apple Chutney napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie.

Właściwości:

  • wykwintny zapach
  • owocowy zapach

Sposób użycia:
Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Głowa
japoński kwiat wiśni, kakao, karmel
Podstawa
gruszka, przyprawy, wanilia
Serce
owoce, piżmo

O marce Kringle Candle

Wprowadź do swojego domu przyjemny nastrój ze świeczkami zapachowymi Kringle Candle! Właściciel firmy Kringle Candle, Michael James Kittredge, to dawny właściciel i założyciel znanej marki Yankee Candle. Firmę tę założył w 1969 r., a w roku 1998 sprzedał 90% swoich udziałów. Po kilku latach razem z synem Mickiem stworzył jednak nową markę świeczek i wosków o nazwie Kringle Candle.
Woski i świeczki Kringle Candle wyróżniają się intensywnym, ale jednocześnie przyjemnym i lekkim zapachem. Warto również docenić ciekawy design produktów Kringle Candle, które są prawdziwym ucieleśnieniem delikatności i elegancji z akcentem na jakość.
Asortyment marki Kringle Candle obejmuje świeczki zapachowe, świeczki herbaciane, woski do lampek aromatycznych i inne wyjątkowe produkty, które Cię oczarują i wytworzą wokół niezwykłą atmosferę.

Menu