Kosmetyki do brody: pielęgnacja brody

Dbaj o swoją brodę z miłością i wypróbuj wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji brody z oferty iperfumy.pl! Brody są znów w modzie, a dobrze utrzymana, przystrzyżona broda jest wizytówką porządnego mężczyzny, więc śmiało, spróbuj jak działają kosmetyki do pielęgnacji brody.

Pielęgnacja brody obejmuje mycie, strzyżenie, odżywianie, szczotkowanie i ostateczną korektę kształtu. By zapewnić idealne oczyszczenie zarostu z kurzu i innych zanieczyszczeń, oferujemy mydła w kostce i specjalne szampony do brody.

Po umyciu, broda zasługuje na dobrą dawkę odżywienia, które zapewnią balsamy i olejki do brody. Broda będzie po nich cudownie miękka i nawilżona.

W utrzymaniu właściwej długości zarostu pomoże Ci elektryczny trymer do brody. Do formowania użyj szczotki i wosku do zarostu.

Dla prawdziwych fanów dodatkowo oferujemy specjalne zestawy do zarostu, które będą idealnym prezentem dla każdego prawdziwego brodacza.

Wybierz z naszej bogatej oferty produktów do pielęgnacji zarostu renomowanych marek DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett i wielu innych! U nas znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości produkty do pielęgnacji brody.

cały tekst ukryć tekst

Posortowano według bestsellerów Alfabetycznie według ceny

12 3 8

12 3 4 5 8 Zobacz więcej Nahoru