Specjalne rabaty kosmetyków

Produkty z tej oferty posiadają niewielkie mankamenty, które nie pozwalają na sprzedaż towaru jako pełnowartościowego. Chodzi o produkty, których opakowanie foliowe zostało naruszone( na potrzebę fotografii, uszkodzone opakowanie zewnętrzne podczas dostawy), posiadają niewielkie wizualne ubytki, które nie mają żadnego wpływu na jakość. Część produktów posiada niepełną zawartość deklarowanej objętości, ta informacja znajduje się  zawsze przy każdym produkcie.

W szczegółowym opisie każdego zapachu znajdziesz informację o dokładnym stanie produktu. Produkty posiadają gwarancję, jednak gwarancja ta nie obejmuje wad, które wymieniono w opisie.

cały tekst ukryć tekst

12 3 24

 • Heliocare Advancedżel do opalania SPF 50 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: HEO00455

  Więcej informacji...

  Preparat Heliocare Advanced zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVszybko się wchłaniaintensywnie nawilżachroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemwydłuża efekt opaleniznyodżywia skórę twarzychroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBpreparat jest niekomedogeniczny (nie blokuje porów)Sposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem.

  51,87 zł
  Rabat: 5,03 zł

 • Piz Buin Instant Glowspray do opalania nadający blask SPF 30 150 ml

  Zawartość : 100 % Kod: PZB01730

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Piz Buin Instant Glow jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:zapewnia skórze potrzebne nawilżeniepreparat jest wodoodpornychroni skórę przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała.

  58,60 zł
  Rabat: 6,60 zł

 • Eucerin Sunkremowy żel ochronny do twarzy SPF 50+ 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC02215

  Więcej informacji...

  Preparat Eucerin Sun Sun zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVnadaje skórze twarzy miękkości i delikatnościszybko się wchłaniaSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  58,20 zł
  Rabat: 6,70 zł

 • Eucerin Sunkremowy żel ochronny do twarzy SPF 30 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC02229

  Więcej informacji...

  Preparat zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVszybko się wchłanianadaje skórze twarzy miękkości i delikatnościSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  45,87 zł
  Rabat: 5,03 zł

 • Piz Buin Allergyzestaw kosmetyków XI.

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: PZB01767

  77,90 zł
  Rabat: 6,60 zł

 • James Read Self Tanpianka bronzująca z ekspresowym efektem do ciała i twarzy 200 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: JAE01783

  Więcej informacji...

  Preparat samoopalający do twarzy James Read Self Tan nada Twojej skórze perfekcyjny, naturalnie opalony wygląd.Właściwości:nadaje skórze brązowy odcieńmożna używać na twarz i ciałoujednolica ocień skóry twarzySposób użycia:Nanieś na oczyszczoną skórę twarzy i rozetrzyj do całkowitego wchłonięcia w stronę szyi i dekoltu. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

  163,24 zł
  Rabat: 16,76 zł

 • Shiseido Sun Foundationwodoodporny podkład w kompakcie SPF 30 odcień Medium Beige 12 g

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: SHI03892

  106,02 zł
  Rabat: 10,00 zł

 • AirStocking Premier Silkrajstopy tonujące w spayu odcień Light Natural 120 g

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: AIS00105

  Więcej informacji...

  Pończochy w sprayu AirStocking Premier Silk łatwo i szybko wytworzą doskonały efekt perfekcyjnych nóg.Właściwości:nadaje jednolity koloryt skórzepreparat jest wodoodpornyujednolica odcień nógnawilża i wzmacniaSposób użycia:Pojemniczek przed użyciem dokładnie wstrząśnij i spryskaj całe nogi z dostatecznej odległości. Pozostaw do wyschnięcia. Nanoś tylko na czystą, suchą i wydepilowaną skórę. Po aplikacji dokładnie umyj ręce.

  123,27 zł
  Rabat: 11,73 zł

 • James Read Self Tanspray brązujący dający natychmiastowy efekt 200 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: JAE01819

  Więcej informacji...

  Preparat samoopalający do ciała James Read Self Tan to gwarancja pięknie opalonej skóry przez cały rok.Właściwości:nadaje skórze brązowy odcieńnawilża i odżywiamożna używać na twarz i ciałoujednolica ocień skóry twarzySposób użycia:Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

  134,92 zł
  Rabat: 15,08 zł

 • La Roche-Posay Anthelios ACochronny fluid matujący do twarzy SPF 30 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: LRP05299

  Więcej informacji...

  Fluid do opalania dla cery trądzikowej SPF 30 La Roche-Posay Anthelios AC skutecznie chroni skórę twarzy przed promieniowaniem UV i jest idealnym wyborem dla cery problematycznej i trądzikowej. Właściwości: zapewnia skuteczną i szeroką ochronę przed promieniowaniem UV ma bardzo lekką teksturę fluidu, pozostawiając twarz bez połysku przeznaczony dla osób z cerą problematycznej i uczulonych na słońce jest niekomedogenny, wodoodporny i hipoalergiczny testowany pod kontrolą dermatologiczną Główne składniki: system filtrów Mexoplex® – chroni przed promieniowaniem słonecznym perlit i glukonian cynku – zapewnia natychmiastowe wchłanianie i matowanie woda termalna z La Roche-Posay – ma właściwości antyoksydacyjne i prebiotyczne bez środków zapachowych Jak stosować:Stosować przed wyjściem na słońce. Powtórzyć po 2 godzinach, po kąpieli, spoceniu się lub wycieraniu ręcznikiem.

  54,80 zł
  Rabat: 6,60 zł

 • RoC Soleil ProtectPłyn ochronny do skóry bardzo wrażliwej SPF 50 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ROO01776

  Więcej informacji...

  Preparat RoC Soleil Protect zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBchroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemszybko się wchłaniaSkład:preparat jest hipoalergicznybez środków perfumującychSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem. Stosuj dostateczną ilość preparatów ochronnych. Nie wystawiaj małych dzieci na bezpośrednie działanie słońca.

  70,52 zł
  Rabat: 8,38 zł

 • Eucerin Sun Sensitive Protecttransparetna mgiełka do opalania SPF 50 200 ml

  Podrapane opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC02386

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Eucerin Sun Sensitive Protect jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBprzyspiesza naturalny proces opalaniaodżywia i pielęgnuje skórępreparat jest wodoodpornySposób użycia:Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Rozpyl cienką warstwę na skórze całego ciała przed wyjściem na słońce.

  58,20 zł
  Rabat: 6,70 zł

 • Clinique Sunkrem do opalania SPF 15 150 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: CLK03549

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Clinique Sun Sun jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVdziała profilaktycznie przeciwko starzeniu się skórypreparat jest wodoodpornymożna używać na twarz i ciałoSkład:bez środków perfumującychSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała.

  82,94 zł
  Rabat: 10,06 zł

 • James Read Enhancerękawice do aplikacji 1 szt.

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: JAE01841

  Więcej informacji...

  Przybór do aplikacji preparatów samoopalających James Read Enhance zapewni równomierne naniesienie każdego produktu i wyglądającą idealnie opaleniznę.Właściwości:gwarantuje równomierne naniesienie preparatu samoopalającegoułatwia stosowanie preparatów samoopalającychchroni dłonie przed niepożądanym zabarwieniemprzeznaczone do wielokrotnego użyciazapobiega powstaniu nieregularnych plam na skórzeSposób użycia:Nanieś preparat samoopalający bezpośrednio na przybór do aplikacji i następnie równomiernie rozetrzyj po ciele. Po każdym użyciu dokładnie umyj.

  36,65 zł
  Rabat: 3,35 zł

 • James Read Self Tansamoopalający się suchy olejek odcień Light/Medium 100 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: JAE01851

  Więcej informacji...

  Preparat samoopalający do ciała James Read Self Tan to gwarancja pięknie opalonej skóry przez cały rok.Właściwości:daje efekt wyglądającej zdrowo, muśniętej słońcem skóryłatwo się rozsmarowuje i znakomicie wchłanianawilża i odżywiaSposób użycia:Nanieś umiarkowaną ilość preparatu na skórę całego ciała. Dokładnie i równomiernie rozetrzyj. Po użyciu dokładnie umyj ręce.

  163,24 zł
  Rabat: 16,76 zł

 • Avène Sun Self Tanningsamoopalający żel do twarzy i ciała 100 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: AVE01612

  Więcej informacji...

  Preparat samoopalający do twarzy Avene Sun Self Tanning nada Twojej skórze perfekcyjny, naturalnie opalony wygląd.Właściwości:nawilża i odżywiamożna stosować także do wrażliwej skórydaje efekt intensywnej opaleniznyczyni skórę miękką i delikatnąSkład:preparat jest hipoalergicznypreparat jest niekomedogeniczny (nie blokuje porów)

  50,30 zł
  Rabat: 6,70 zł

 • Altermed Panthenol Omegapianka po opalaniu z aloesem 150 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ALT02918

  Więcej informacji...

  Preparat z zawartością pantenolu Altermed Panthenol Omega głęboko regeneruje i zapewnia intensywną pielęgnację po opalaniu.Właściwości:intensywnie nawilżałagodzi skórę po opalaniułagodzi uczucie pieczenia i swędzeniaSposób użycia:Po pobycie na słońcu nanieś równomiernie cienką warstwę na czystą skórę całego ciała. Pozostaw do wchłonięcia, nie wycieraj.

  21,32 zł
  Rabat: 1,68 zł

 • Shiseido Sun Protectionkrem do opalania do twarzy SPF 30 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: SHI03500

  Więcej informacji...

  Preparat Shiseido Sun Protection zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:preparat jest wodoodpornychroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemchroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  96,27 zł
  Rabat: 11,73 zł

 • Academie Bronz' Expressmleczko samoopalające stopniowo brązujące o dzłałaniu nawilżającym 150 ml

  Bez folii Zawartość : 100 % Kod: ACD2613

  113,92 zł
  Rabat: 15,08 zł

 • Heliocare Colortonujący krem-żel SPF 50 odcień Brown 50 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: HEO0032

  Więcej informacji...

  Preparat Heliocare Color zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVintensywnie nawilżaodżywia skórę twarzynadaje skórze twarzy miękkości i delikatnościchroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBpreparat jest niekomedogeniczny (nie blokuje porów)Sposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem.

  75,52 zł
  Rabat: 8,38 zł

 • Piz Buin Mountainkrem ochronny do twarzy i balsam do ust 2w1 SPF 30 20 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: PZB01657

  Więcej informacji...

  Preparat Piz Buin Mountain skutecznie ochroni także najbardziej wrażliwą skórę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:preparat jest wodoodpornypreparat sprawdzi się podczas słonecznej, chłodnej i wietrznej pogodyzapewnia ochronę przed promieniowaniem UVSposób użycia:Preparat stosuj na wrażliwe partie twarzy, które wymagają większej troski. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem.

  43,87 zł
  Rabat: 4,73 zł

 • Piz Buin Mountainkrem ochronny do twarzy i balsam do ust 2w1 SPF 30 20 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: PZB01659

  Więcej informacji...

  Preparat Piz Buin Mountain skutecznie ochroni także najbardziej wrażliwą skórę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:preparat jest wodoodpornypreparat sprawdzi się podczas słonecznej, chłodnej i wietrznej pogodyzapewnia ochronę przed promieniowaniem UVSposób użycia:Preparat stosuj na wrażliwe partie twarzy, które wymagają większej troski. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem.

  43,87 zł
  Rabat: 4,73 zł

 • James Read Enhanceprodukt przyspieszający i przedłużający opalanie 200 ml

  Lekko uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: JAE01821

  Więcej informacji...

  Preparat samoopalający do twarzy James Read Enhance nada Twojej skórze perfekcyjny, naturalnie opalony wygląd.Właściwości:zapewnia skórze naturalną złotawą opaleniznęmożna używać na twarz i ciałołatwo się rozsmarowuje i znakomicie wchłanianie pozostawia plamma długotrwały efektnawilża i odżywiaSposób użycia:Nanieś umiarkowaną ilość preparatu na skórę całego ciała. Dokładnie i równomiernie rozetrzyj. Po użyciu dokładnie umyj ręce. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

  134,92 zł
  Rabat: 15,08 zł

 • Farmona Sun Balancepianka brązująca 150 ml

  Brudne opakowanie Zawartość : 100 % Kod: FAR02812

  Więcej informacji...

  Preparat Farmona Sun Balance pomoże szybko i bez trudu uzyskać wspaniały odcień opalenizny jak znad morza.Właściwości:zabarwia skórę na brązowo i nadaje jej opalony wyglądujednolica odcień opalenizny i delikatnie tonujenadaje skórze brązowy odcieńszybko się wchłaniaSposób użycia:Nanieś umiarkowaną ilość preparatu na skórę całego ciała. Dokładnie i równomiernie rozetrzyj.

  21,22 zł
  Rabat: 1,68 zł

12 3 4 5 24 Zobacz więcej Nahoru

Menu