WIELKI KONKURS ŚWIĄTECZNY

W tym roku zaplanuj podwójne prezenty, za te drugie zapłacimy my!

Krem dla mamy, perfumy dla brata, maszynka do golenia dla taty… Zaczynasz w tym roku świąteczne zakupy z początkiem adwentu? Świetnie! Masz szansę podarować swoim bliskim jeszcze więcej pięknych prezentów! Zaczyna się WIELKI KONKURS ŚWIĄTECZNY. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zakupy na iperfumy.pl w czasie trwania konkursu.

Większe zakupy = większa wygrana!

Wielkość nagrody zależy od całkowitej kwoty zamówienia. Im więcej kupisz, tym więcej od nas dostaniesz. Zwycięzca otrzyma bon na kwotę swoich zakupów. Losujemy codziennie!

Reguły nie mogą być prostsze

Masz pełny koszyk? Nie zapomnij o wypełnieniu formularza i podaniu numeru zamówienia. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która zrobi zakupy w okresie od 9 do 14 grudnia i odpowie prawidłowo na proste pytanie. Nie zmarnuj swojej szansy! Jest z czego wybierać. Pachnący prezent, który podkreśla urodę ucieszy chyba każdego. Pełny regulamin znajdziesz tutaj.

Imiona zwycięzców opublikujemy na tej stronie i skontaktujemy się z nimi mailowo.

  • Piotr Suprun
  • Aleksandra Brunka
  • Marta Wolanin
  • Mariusz Nożewski
  • Paula Brzezicka
  • Patrycja Kaczmarek

Umil sobie oczekiwanie na Boże Narodzenie i spróbuj szczęścia w naszym konkursie. Trzymamy kciuki!Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe

Dane kontaktowe

Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu oceny konkurencji, w tym publikacji zwycięzców firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​