Kiwi

Produkty Kiwi | Kiwi – wszystko dla butów i nie tylko. Kiwi to marka należąca do firmy SC Johnson. Oferuje doskonałe produkty do pielęgnacji obuwia oraz inne produkty z nim związane. Szeroki asortyment obejmuje produkty, które sprawią, że twoje obuwie będzie wyglądało doskonale oraz inne, które zapewnią ci komfort chodzenia.

Historia marki Kiwi siega 1906 r., kiedy William Ramsay wymyślił doskonały nabłyszczacz do obuwia, który nazwał „Kiwi“ na cześć kraju pochodzenia swej małżonki, czyli Nowej Zelandii, słynącej z ptaków kiwi. Do 1924 r. produkt był sprzedawany już w ponad 50 państwach.

Marka Kiwi bardzo szybko się rozwijała pod względem wielkości, zasięgu i oferowanego asortymentu. Dziś jej produkty są dostepne w ponad 200 krajach na świecie. Dzięki wprowadzonym innowacjom marka pozostaje numerem jeden wśród firm oferujących produkty do pielęgnacji obuwia.

Jednym z przesłań firmy jest tworzenie produktów wysokiej jakości, które przedłużyłyby żywotność dobrych butów, które często bywają dość drogie. Marka jednak nie ogranicza się wyłącznie do produktów tego typu i jej oferta jest niezwykle szeroka. Obejmuje również wkładki do butów spełniające różnych funkcjach i zapewniające doskonały komfort, odświeżacze do butów, sznurówki do różnych typów butów i inne akcesoria. Warto wspomnieć także o niewidzialnych pończochach, które zapewniają doskonały komfort. Dzięki produktom marki Kiwi twoje buty zyskają doskonały wygląd i wytrzymałość i zapewnią ci prawdziwy komfort noszenia.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Kiwi.

Menu