Kathy Hilton

Perfumy Kathy Hilton to kolejny element bogatej kariery tej znanej osobistości w świecie mody. Matka znanych celebrytek, Paris i Nicky Hilton, jest znaną postacią związaną z przemysłem odzieżowym, a także uczestniczką życia towarzyskiego wyższych warstw w Ameryce. Jest znana m.in. z długoletniej przyjaźni z piosenkarzem Michelem Jacksonem. Jej dziadek miał włoskie pochodzenie, ale w jej żyłach płynie także irlandzka krew. Taka mieszanka tłumaczy połączenie niezwykłego wdzięku i upartości. Kathy Hilton podróżowała po całym świecie, aby dokładnie poznać świat mody. Chciała wiedzieć, co kobiety noszą i czego pragną.

Jej kolekcja sukni, począwszy od sukienek koktajlowych, aż po kreacje wieczorowe, szybko zyskały uznanie. Najważniejszy butik Kathy Hilton Collection znajduje się w samym sercu świata mody – na 7. Alei w Nowym Jorku. Kathy Hilton powiodło się stworzenie zespołu ekspertów mody, marketing, rozwój marki i kierowanie sprzedażą. Obecnie jej nazwisko jest na rynku symbolem pięknych sukni w rozsądnych cenach. A na projektach ubrań działalność firmy się nie kończy.

W 2008 r. rozpoczęto produkcję perfum Kathy Hilton o nazwie My Secret. Flakon w kształcie serca skrywa urzekające połączenie mandarynki, białej frezji, piwonii, róży, jaśminu, listków moreli, drzewa sandałowego, wanilii, piżma i złotego bursztynu. Kathy Hilton przekazuje kobietom swoją tajemnicę i inspiruje je do tego, by miały swój własny świat pełen kobiecości, delikatności i namiętności. Perfumy zostały stworzone dla wszystkich kobiet młodych duchem, niezależnie od wieku.

Podaruj sobie dojrzałe, a zarazem świeże perfumy pełne energii i spełnionych obietnic. Kompozycja Kathy Hilton pod wieloma względami jest podobna do swojej autorki. Jest silna i pewna siebie. Jednocześnie zadowoli cię sprawdzoną jakością. Może właśnie z nią odkryjesz swą tajemnicę…

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Kathy Hilton.

Menu