Jessica McClintock

Marka Jessica McClintock jest synonimem romantyzmu. Pierwszy podpis w świecie zapachów amerykańska firma modowa Jessica McClintock Inc. złożyła w 1988 r. Jej historia sięga jednak do roku 1969, kiedy to Jessica Gagnon McClintock, była nauczycielka bez żadnych doświadczeń w dziedzinie mody, kupiła spółkę Gunne Sax. Wykorzystała umiejętności nabyte od swojej babci szwaczki i pełna energii zabrała się za projektowanie.

W latach 70-tych zasłynęła kultową sukienką z bufiastymi rękawami i gorsetowym wiązaniem. Firma Gunne Sax w 1986 r. zmieniła nazwę na Jessica McClintock. Ubrania produkowane są do dziś pod obiema markami, przy czym Gunne Sax zajmuje się odzieżą dziecięcą. Portfolio marki Jessica McClintock obejmuje oprócz odzieży także modne dodatki, wyposażenie mieszkań, okulary, torebki, biżuterię i perfumy.

Pierwsze zapachy Jessica McClintock zaprezentowano w 1988 r., a romantyczny kwiatowy aromat stał się bestsellerem, do którego w ciągu kolejnych lat dołączyło kilka innych produktów.  Najnowsze perfumy z serii obejmującej w sumie 9 zapachów powstały w 2013 r. i noszą nazwę Dancing by Jessica McClintock.

Perfumy Jessica McClintock są tak samo lifestylowe, jak pozostałe produkty marki. Stanowią odpowiedź na pragnienie znalezienia odpowiedniego dodatku, który podkreśli oryginalność, emocje i romantyzm. Marka Jessica McClintock tworzy piękne produkty na wysokim poziomie i w przystępnej cenie. Podaruj sobie luksus, na który zasługujesz!

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Jessica McClintock.