Kolejne zwycięstwo - Iperfumy.pl wygrało w Rankingu Sklepów Internetowych 2016 opineo.pl!

Dzięki waszym opiniom udało nam się ponownie obronić 1 miejsce w prestiżowym Rankingu Sklepów Internetowych, który organizowany jest przez największy polski portal z opiniami internautów Opineo.pl. Jest to dla nas niezwykle ważne wyróżnienie i obiecujemy, że w dalszym ciągu będziemy starali się oferować usługi na możliwie najwyższym poziomie. Dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Iperfumy.pl zwycięzcą Rankingu Sklepów Internetowych 2015 ceneo.pl!

Dziękujemy! Udało nam się uzyskać kolejne zwycięstwo i nasz sklep iperfumy.pl został ogłoszony najlepszym sklepem internetowym w kategorii zdrowie i uroda w Polsce. Obiecujemy, że będziemy starać się w dalszym ciągu oferować najlepsze usługi. 

 

Iperfumy.pl zwycięzcą w Rankingu Sklepów Internetowych 2015 opineo.pl!

Udało nam się uzyskać dalsze prestiżowe zwycięstwo. W ogromnej konkurencji innych sklepów udowodniliśmy, że nasze usługi i oferta należą do najlepszych na rynku. Dziękujemy i obiecujemy, że będziemy starać się w dalszym ciągu oferować najlepsze usługi. 

iperfumy.pl
Wszystko dla urody. Każdego dnia.

 

Iperfumy.pl zwycięzcą Rankingu sklepów internetowych 2013 Money.pl!

Przez cały rok stramy się oferować nowe usługi, które uprzyjemnią Ci zakupy, staramy się, by ceny były coraz niższe i robimy wszystko, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Przy ogromnej konkurencji innych sklepów udało nam się udowodnić, że nasze usługi i oferta należą do najlepszych na rynku.  

Każde docenienie naszej pracy jest dla nas niezwykle ważne, bo dzięki temu wiemy, że to, co robimy, robimy dobrze. Jednak to także sygnał dla nas, że musimy się ciągle starać, żebyś był zadowolony. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż Twoje zadowolenie z naszych usług i oferowanych produktów.

Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, by w dalszym ciągu oferować najlepsze usługi.

 

iperfumy.pl
Wszystko dla urody. Każdego dnia.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Menu