Grès Cabaret

woda perfumowana dla kobiet 100 ml

7×
Grès Cabaret woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Grès Cabaret woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Grès Cabaret woda perfumowana dla kobiet 100 ml
100 ml

Kod: GRE0010 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Grès Cabaret
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Grès Cabaret

Gres Cabaret to nietradycyjny kwiatowy zapach, który był inspirowany kabaretem, tajemnicą sceny i najpiękniejszym pokazem teatralnych kostiumów. Perfumy te pozwolą stanąć Ci w świetle jupiterów i fantastycznie uwydatnią twój powab i piękno.

W perfumach Cabaret dominuje kadzidło, które jest w interesujący sposób połączone z tonami kwiatów. Razem nadają zapachowi interesującego aromatu, dzięki któremu nie znikniesz w tłumie. Z kwiatów znajdziesz tutaj fiołki, irys, różę i konwalię, a także piwonię i oleander. Zapach kończy się tonami drzewa sandałowego, piżma i paczuli.

Flakon perfum Cabaret ma bardzo oryginalny kształt. Jest szklany, przy czym u spodu szkło jest czyste, a stopniowo przechodzi w ognisty, pomarańczowy kolor. Zapach pasuje przede wszystkim do dojrzałych kobiet, ale także przypadnie do gustu tym, które kierują się mottem, że życie jest jak kabaret.

Zapach pojawił się na rynku w 2002 roku.

Skład

Głowa
goździk ogrodowy, konwalia, lilia, piwonia, róża
Podstawa
bursztyn, drzewo sandałowe, oleander, paczuli, piżmo
Serce
fiołek, irys, kadzidło
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

O marce Grès

Perfumy Gres | Gres - Pod nazwą Gres ukrywa się Emilie Germaine Krebs. Urodziła się w 1903 roku, karierę rozpoczęła jako projektantka damskich kapeluszy a w 1932 roku otworzyła swój pierwszy dom mody Couture Alex,  szybko stała się symbolem kobiecej elegancji. Popularność zdobyła wśród gwiazd - Greta Garbo, Marlena Dietrich, Dolores Del Rio, Lady Deterling i wiele innych. Od 1942 r. zaczęła pracować pod nazwą Gres. Pierwszy perfum powstał w 1958 roku i był to Cabochard. W 1982 roku marka została sprzedana, właściciele stopniowo się zmieniali - Bernard Tapie, Jacques Esterel, Yagi Tsusho, Lamotte Taurelle, FMF, Escada, Silvio Denz. Od 2007 roku prawa licencyjne do produkcji Perfum Gres należą do Art & Fragrance.

Ocena Grès Cabaret

Dodać nową opinię

4.0
7 ocena
5
1
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne