Elie Saab Girl of Now

zestaw upominkowy I.

1×
Elie Saab Girl of Now zestaw upominkowy I.
Elie Saab Girl of Now zestaw upominkowy I.
Elie Saab Girl of Now zestaw upominkowy I.
woda perfumowana 50 ml + kosmetyczka

Kod: ESB0279 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Elie Saab Girl of Now
woda perfumowana 50 ml + kosmetyczka

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Elie Saab

Elie Saab to niezwykle utalentowany projektant mody pochodzenia libańskiego, którego twórczość charakteryzuje unikalne połączenie kultury Wschodu i Zachodu. Swój pierwszy butik Elie Saab otworzył już w wieku 18 lat, kiedy zajmował się przede wszystkim projektowaniem sukien ślubnych. W dziedzinie mody bardzo szybko osiągnął olbrzymi sukces, a w 1999 r. do grona jego klientów dołączyła także jordańska królowa, która zamówiła u niego suknię z okazji koronacji.
Punktem zwrotnym jego dotychczasowej kariery okazał się jednak rok 2002, kiedy to aktorka Halle Berry odebrała w jego sukience statuetkę Oskara. Od tego dnia jego nazwisko znał już cały świat i każda kobieta marzyła o tym, żeby nosić jego ubrania. Elie Saab dołączył tym samym do grona najlepszych projektantów, którzy ubierają światowe gwiazdy.
W 2011 r. Elie Saab zaistniał również w świecie zapachów. Jego pierwsze perfumy o prostej nazwie Le Parfum natychmiast zyskały ogromną popularność wśród kobiet. Perfumy Elie Saab skrywają w sobie atmosferę współczesnego świata mody i fascynującą magię arabskich krajów.
Portfolio marki Elie Saab obejmuje także kosmetyki perfumowane, zapewniające doskonałą pielęgnację skóry i otulające ją urokliwym aromatem. Dzięki perfumom i kosmetykom perfumowanym Elie Saab każda kobieta może się poczuć wyjątkowo i luksusowo.

 

Ocena Elie Saab Girl of Now

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne