Dove Beauty & Care Beauty Collection

zestaw kosmetyków I.

Dove Beauty & Care Beauty Collection zestaw kosmetyków I.
Dove Beauty & Care Beauty Collection zestaw kosmetyków I.
Dove Beauty & Care Beauty Collection zestaw kosmetyków I.
zestaw kosmetyków I.

Kod: DOV1699 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Deeply Nourishing Nourish Shower Gel 250 ml + Original Antiperspirant 150 ml + Essential Nourishment Body Lotion 250 ml + Intensive Repair Shampoo for Damage Hair 250 ml + Beauty Cream Bar 100 g + Cosmetics Bag

Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Zamów dowolne produkty Dove za minimum 33 zł a otrzymasz mini-antyperspirant Invisible Dry. Powstrzymaj pocenie i nawilżaj skórę z Dove.
Dove Beauty & Care Beauty Collection
zestaw kosmetyków I.

Właściwości

Rodzaj włosów
zniszczone włosy
Typ skóry
sucha
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Dove

Kosmetyki Dove | Dove – doskonałe odżywienie i nawilżenie skóry. Dove, marka należąca do znanej firmy Unilever, wprowadziła na rynek kosmetyki do pielęgnacji ciała. Pierwszy produkt Dove pojawił się na amerykańskim rynku już w 1957 r. Kremowe mydło z zawartością ¼ kremu nawilżajacego było prawdziwą rewolucją w zakresie pielęgnacji skóry i stało się doskonałą alternatywą dla zwykłych mydeł wysuszających skórę.
Dove jest do dziś wierne swoim pierwotnym założeniom. Nadal skupia się na odżywianiu i nawilżaniu skóry, a za swoje powołanie uważa nie tylko tworzenie dobrej jakości produktów, ale także uświadamianie kobietom potencjału ich urody.
Produkty Dove, wśród których są dezodoranty i antyperspiranty, mydła, produkty do higieny intymnej, żele pod prysznic, płyny do kąpieli, balsamy do ciała, szampony i odżywki do włosów, sprzedawane są obecnie w ponad 75 krajach świata. Marka korzysta z wielu patentów i nowoczesnych technologii, czego przykladem są znane żele pod prysznic z technologią Nutrium Moisture, ktora zawiera naturalne lipidy wspomagające odżywienie i odnowę skóry, czy technologię DeepCare Complex, która pomaga w utrzymaniu skóry miękkiej i jędrnej.
Dove apeluje do kobiet, by regularnie dbały o swoje piękno i aby je doceniały, ponieważ to właśnie sprawi, że poczują się lepiej i pewniej. Produkty Dove pomagają im dbać o skórę tak, by była odżywiona już w trakcie kąpieli dzięki specjalnym żelom pod prysznic oraz zaraz po niej za sprawą balsamów; zapewniają poczucie świeżości przez cały dzień bez podrażnień dzięki dezodorantom i antyperspirantom zawierającym krem nawilżający.
Pragnieniem Dove jest, by każda kobieta czuła się z każdym dniem piękniejsza.