Dostawa gratis

Dostawa kurierem GLS

Ten sposób dostawy polecamy w przypadku dostawy produktu pod adres miejsca pracy.  Kurier GLS świadczy usługę śledzenia przesyłki. Aby sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Państwa przesyłka prosimy na stronie www.gls-group.eu wpisać jej numer w pole "Tracking & Tracing" oraz kliknąć "szukaj". Kurier doręczający Państwu przesyłkę powinien kontaktować się z Państwem telefonicznie,  jeśli podali Państwo w zamówieniu numer telefonu. Podczas rozmowy ustali z Państwem termin doręczenia przesyłki. W przypadku nieotrzymania przesyłki w ciągu 2-3 dni od daty otrzymania maila potwierdzającego wysłanie paczki - prosimy o kontakt telefoniczny z oddziałem firmy GLS odpowiadającym miejscu Państwa zamieszkania. Po podaniu numeru listu przewozowego otrzymają Państwo informację na temat paczki. Adresy placówek firmy GLS wraz z numerami telefonów znajdą Państwo pod następującym adresem:

http://www.gls-poland.com/download/depots.pdf

W razie jakichkolwiek problemów z odebraniem przesyłki prosimy o kontakt – pomożemy w zlokalizowaniu przesyłki.

 

Kiedy moja przesyłka zostanie wysłana?

Tutaj można sprawdzić termin wysłania przesyłki w zależności od dnia i godziny złożenia zamówienia (przesyłki ZA POBRANIEM).

Termin złożenia zamówienia Dzień wysyłki paczki
Czwartek (po 16:00) - Piątek (do 16:00) Poniedziałek
Piątek (po 16:00) - Poniedziałek (do 16:00) Wtorek
Poniedziałek (po 16:00) - Wtorek (do 16:00) Środa
Wtorek (po 16:00) - Środa (do 16:00) Czwartek
Środa (po 16:00) - Czwartek (do 16:00) Piątek

 

Realizacja zamówień opłacanych przelewem bankowym, lub zamówionych na odbiór osobisty wydłuża się średnio o 1 dzień roboczy.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas.

Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


Po potwierdzeniu, firma Notino s.r.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu realizacji Twojego wniosku na podstawie uzasadnionego interesu. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym momencie wyrazić sprzeciw. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​