Davidoff Horizon, dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn 70 ml | iperfumy.pl

Davidoff Horizon dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn

 • Davidoff Horizon dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn
   więcej

  Warianty Davidoff Horizon

  • Davidoff Horizon dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn 70 ml dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn 70 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: DDF1693

  Do góry

  O marce Davidoff

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Perfumy Davidoff noszą imię założyciela marki, Zino Davidoffa, nazywanego swego czasu królem cygar. Firma tytoniowa, którą Zino przejął po ojcu, w latach 80’ weszła na rynek perfum. Mała rodzinna firma szybko się rozrosła, a marka Davidoff zyskała wielką popularność, nawet poza rodzimą Szwajcarią.

  Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w tworzeniu których uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze. Największy sukces odniosła kolekcja Davidoff Cool Water, która wywołała wręcz małą rewolucję w świecie perfum. Poszczególne zapachy Davidoff mają niepowtarzalny charakter, lecz każdy z nich wzbudzi w Tobie pragnienie, by żyć bardziej intensywnie.

  Sam Zino Davidoff by mistrzem sztuki życia. Podróżował po całym świecie, każdy jego dzień był przygodą i wyzwaniem. Wszystko to zawarł w swojej twórczości. Nazwisko Davidoff oznacza radość, ponadczasowy styl i smak nowych odkryć. Davidoff znaczy przeżyć życie w pełni.

  Do góry

  Ocena Davidoff Horizon

  • czwartek, 5 stycznia 2017
   Bogusław

   Super kosmetyk. Pachniesz inaczej niż wszyscy. Polecam każdemu panu, który dba o swoją higienę, i chce skorzystać z profesjonalnej obsługi - w terminie i na czas, oraz tym, którzy chcą być wyjątkowi. Firmie życzę w Nowym Roku samych sukcesów, a personelowi dużo zdrowia, aby mogli obsłużyć jak najwięcej klientów i nie tylko. Serdecznie pozdrawiam.

  Jaka jest Twoja opinia o Davidoff Horizon?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "


  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​

  Menu