Davidoff Horizon dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn

  • Davidoff Horizon dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn
     więcej

    Warianty Davidoff Horizon

    Do góry

    O marce Davidoff

    Ocena

    Wygląd flakonu

    Trwałość zapachu

    Intensywność

    Końcowa satysfakcja

    Perfumy Davidoff noszą imię założyciela marki, Zino Davidoffa, nazywanego swego czasu królem cygar. Firma tytoniowa, którą Zino przejął po ojcu, w latach 80’ weszła na rynek perfum. Mała rodzinna firma szybko się rozrosła, a marka Davidoff zyskała wielką popularność, nawet poza rodzimą Szwajcarią.

    Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w tworzeniu których uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze. Największy sukces odniosła kolekcja Davidoff Cool Water, która wywołała wręcz małą rewolucję w świecie perfum. Poszczególne zapachy Davidoff mają niepowtarzalny charakter, lecz każdy z nich wzbudzi w Tobie pragnienie, by żyć bardziej intensywnie.

    Sam Zino Davidoff by mistrzem sztuki życia. Podróżował po całym świecie, każdy jego dzień był przygodą i wyzwaniem. Wszystko to zawarł w swojej twórczości. Nazwisko Davidoff oznacza radość, ponadczasowy styl i smak nowych odkryć. Davidoff znaczy przeżyć życie w pełni.

    Do góry

    Ocena Davidoff Horizon

    • czwartek, 5 stycznia 2017
      Bogusław

      Super kosmetyk. Pachniesz inaczej niż wszyscy. Polecam każdemu panu, który dba o swoją higienę, i chce skorzystać z profesjonalnej obsługi - w terminie i na czas, oraz tym, którzy chcą być wyjątkowi. Firmie życzę w Nowym Roku samych sukcesów, a personelowi dużo zdrowia, aby mogli obsłużyć jak najwięcej klientów i nie tylko. Serdecznie pozdrawiam.

    Jaka jest Twoja opinia o Davidoff Horizon?

    Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


    Ocena *

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

    1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "    Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Dane mogą być przekazane i przetwarzane przez spółki powiązane i inne podmioty przetwarzające dane osobowe. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody, dostępu do danych osobowych, sprostowania i usunięcia danych, przenoszenia danych oraz ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych​.

    Menu