Davidoff Cool Water

zestaw upominkowy XII.

1×
Davidoff Cool Water zestaw upominkowy XII.
Davidoff Cool Water zestaw upominkowy XII.
Davidoff Cool Water zestaw upominkowy XII.
woda toaletowa 125 ml + woda po goleniu 75 ml

Kod: DDF0054 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda toaletowa 75 ml + balsam po goleniu 50 ml + żel pod prysznic 50 ml

Davidoff Cool Water
woda toaletowa 125 ml + woda po goleniu 75 ml

Opis perfum Davidoff Cool Water

Davidoff Cool Water Man to orzeźwiający męski zapach, który za swą popularność zyskał miano najlepszych perfum 1992 roku. Kojące nuty mchu, lawendy i jaśminu uwolnią ciało i zmysły. Ziemiste esencje drzewa sandałowego dodają zapachu męską podstawę i seksapil. Orzeźwiająca mięta i kwiat pomarańczy pobudzą zmysły i obdarzą Cię nieskrępowaną energią iskrzącej wody.

Wejdź do wodospadu świeżości z wodą toaletową Davidoff Cool Water Man i czerp siłę z czystej natury. Twoje zmysły się wyostrzą. Twoja osobowość przebudzi się i zaintryguje. Staniesz się prawdziwym mężczyzną Cool Water Man, staniesz się odzwierciedleniem prawdziwej męskości!

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, wodne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Davidoff

Perfumy Davidoff noszą imię założyciela marki, Zino Davidoffa, nazywanego swego czasu królem cygar. Firma tytoniowa, którą Zino przejął po ojcu, w latach 80’ weszła na rynek perfum. Mała rodzinna firma szybko się rozrosła, a marka Davidoff zyskała wielką popularność, nawet poza rodzimą Szwajcarią.

Dziś w ofercie firmy Davidoff można znaleźć dziesiątki różnych zapachów, w tworzeniu których uczestniczyli najlepsi światowi perfumiarze. Największy sukces odniosła kolekcja Davidoff Cool Water, która wywołała wręcz małą rewolucję w świecie perfum. Poszczególne zapachy Davidoff mają niepowtarzalny charakter, lecz każdy z nich wzbudzi w Tobie pragnienie, by żyć bardziej intensywnie.

Sam Zino Davidoff by mistrzem sztuki życia. Podróżował po całym świecie, każdy jego dzień był przygodą i wyzwaniem. Wszystko to zawarł w swojej twórczości. Nazwisko Davidoff oznacza radość, ponadczasowy styl i smak nowych odkryć. Davidoff znaczy przeżyć życie w pełni.

Ocena Davidoff Cool Water

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne