Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt.

 • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt.
   więcej

  2 warianty produktu od 31,68 zł

  Warianty Curaprox Sonic Power

  • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Yellow głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

   Produkt jest niedostępny.

   Yellow
   Kod: CUR0542

  Produkty ze specjalną zniżką

  • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Orange głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

   Orange
   Kod: CUR0856
   Notatka: Lekko uszkodzone opakowanie,    Zawartość : 100%

   31,68 zł Rabat: 3,32 zł

  • Curaprox Sonic Power głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. Blue głowica wymienna do sonicznej szczoteczki do zębów na baterie 2 szt. 

   Blue
   Kod: CUR0857
   Notatka: Lekko uszkodzone opakowanie,    Zawartość : 100%

   31,68 zł Rabat: 3,32 zł

  Do góry

  O marce Curaprox

  Ocena

  Prosta aplikacja

  Jakość kosmetyków

  Zadowolenie i rezultat

  Kosmetyki Curaprox | Curaprox - szwajcarska precyzja w pielęgnacji zębów. Curaprox to marka wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej, opracowanych przez szwajcarską spółkę pionierów i specjalistów w zakresie zdrowia jamy ustnej i indywidualnej profilaktyki dentystycznej Curaden International AG, przy współpracy z ekspertami w dziedzinie edukacji, badań i praktyki stomatologicznej.Firma Curaden już od kilkudziesięciu lat koncentruje się przede wszystkim na produkcji oraz udoskonalaniu najlepszych szczoteczek do zębów i przestrzeni międzyzębowych, przy czym podstawą jej filozofii są idealnie czyste zęby, skuteczne czyszczenie zębów bez urazów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.Kompleksowa seria szczoteczek do zębów Curaprox zawiera szczoteczki o różnym stopniu twardości i liczbie włókien w zależności od rodzajów zębów, na przykład wrażliwych, szeroką gamę szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych, a także specjalne szczoteczki dla dzieci.Manualne szczoteczki do zębów Curaprox nie mają standardowych nylonowych włókien, ale opatentowane włókna CUREN®, które są niezwykle miękkie i delikatne. Dzięki delikatności włókien, szczoteczki są atraumatyczne, czyli przy użytkowaniu istnieje minimalne ryzyko poranienia dziąseł, gęstość włókien gwarantuje maksymalną skuteczność, mała, kompaktowa i lekko pochylona główka szczoteczki umożliwia łatwy dostęp do wszystkich miejsc, a ośmiokątna rączka zapewnia właściwy kąt trzymania szczoteczki podczas czyszczenia.Także szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych Curaprox są nadzwyczaj skuteczne i delikatne. Ultradelikatne opatentowane włókna, które otwierają się w przestrzeni międzyzębowej, są połączone z cienkim, chirurgicznym drucikiem, który służy do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych bez ryzyka urazu dziąseł, który może się zdarzyć przy użyciu nici dentystycznej. Curaden jeszcze bardziej dba o delikatność w produktach dla dzieci, dlatego szczoteczki dla dzieci CURAkid to doskonałe i miękkie narzędzia do pierwszej higieny jamy ustnej dla niemowląt i małych dzieci, a higiena jamy ustnej przy ich użyciu staje się dla dziecka przyjemną zabawą.Celem marki Curaprox jest utrzymanie zdrowych zębów przez całe życie.

   

  Do góry

  Ocena Curaprox Sonic Power

  Jaka jest Twoja opinia o Curaprox Sonic Power?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​

  Menu