Clive Christian Traveller SET

zestaw upominkowy II.

Clive Christian Traveller SET zestaw upominkowy II.
Clive Christian Traveller SET zestaw upominkowy II.
Clive Christian Traveller SET zestaw upominkowy II.
woda perfumowana 3 x 10 ml
722,90

Kod: CCH0151 | Ponad 5 szt. w magazynie

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1872, No1, X

szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 18.01.2019
Nasze sklepy
piątek, 18.01.2019
Clive Christian Traveller SET
woda perfumowana 3 x 10 ml | 722,90

Skład

Grupy zapachów
drzewne, kwiatowe, orientalne, przyprawowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Clive Christian

Marka Clive Christian nosi nazwę po swym założycielu – słynnym, brytyjskim projektancie wnętrz, który specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu kuchni. Stworzył jednak również całą kolekcję wyjątkowych perfum. Wśród tych najciekawszych są bez wątpienia Clive Christian No. 1 – najdroższe dostępne powszechnie perfumy na świecie. Flakon o pojemności 50 ml kosztuje ok. 3000 zł. Na uwagę zasługuje również swoisty rarytas perfumiarski - No1 Imperial Majesty, który został wyprodukowany w ilości jedynie 10 sztuk. Jego flakon z kryształu Baccarat zdobiony jest osiemnastokaratowym złotem i pięciokaratowym białym diamentem. Dzięki swej ekstremalnej cenie (ok. 0,5 mln zł) dostał się do księgi rekordów Guinessa. Spośród tańszych pozycji można wymienić „1872“ tworzone wedlug starej, tradycyjnej receptury, niezwykle zmysłowy i uwodzicielski „X“ czy „C“ („Clive“), „V“ („Victoria“) i „L“ („Love“) z tzw. Private Collection.
W składzie perfum Clive Christian znajdziesz starannie dobrane, najcenniejsze olejki zapachowe. Na przykład damska wersja wspomnianych perfum Clive Christian No. 1 zawiera 50-letnie drzewo sandałowe z Indii, ylang-ylang (Cananga odorata) oraz tahitańską wanilię. Natomiast „X“ przepełniony jest silnymi, naturalnymi afrodyzjakami. Nic dziwnego, że w 2012 r. Clive otrzymał za swe osiągnięcia Order Imperium Brytyjskiego. Clive Christian to synonim okazałości, wyrafinowanej sztuki, tradycji i bezkompromisowej jakości.
Jeśli lubisz otaczać się luksusem, pragniesz doskonałości, przywiązujesz wagę do estetyki, nie zważając na cenę, perfumy Clive Christian są właśnie dla ciebie.

 

 

Ocena Clive Christian Traveller SET

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!