Clinique 3 Steps

opakowanie podróżne VII.

5×
Clinique 3 Steps opakowanie podróżne VII.
Clinique 3 Steps opakowanie podróżne VII.
Clinique 3 Steps opakowanie podróżne VII.
opakowanie podróżne VII.
125,90

Kod: CLK0024 | Ponad 20 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Liquid Facial Soap for Combination and Oliy Skin 50 ml + Gentle Exfoliator Clarifying Lotion 3 for Combination and Oily Skin 100 ml + Moisturizing Gel for Combination and Oily Skin 30 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
środa 24.04.2019
Nasze sklepy
środa 24.04.2019
Clinique 3 Steps
opakowanie podróżne VII. | 125,90

Właściwości

Efekt
Nawilżenie
Rodzaj skóry
mieszana, tłusta
Typ zestawu
opakowanie podróżne
Według problemu skóry
nawilżanie, przetłuszczanie się skóry i rozszerzone pory
Wiek
dla osób w każdym wieku

O marce Clinique

Markę Clinique założyła w 1968 r. Estée Lauder. Bodźcem był dla niej wywiad z dermatologiem, zamieszczony w czasopiśmie modowym Vogue. Pytania, jakie postawiono w artykule, zainspirowały ją do stworzenia najwyższej jakości hipoalergicznych kosmetyków dla każdego typu cery.

Firma kosmetyczna Clinique oferuje serie produktów do idealnego makijażu, kompletnej pielęgnacji cery i ciała oraz zapachy dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty do pielęgnacji Clinique są w 100% nieperfumowane i poddawane rygorystycznym testom alergicznym, dzięki czemu nadają się do najbardziej wrażliwej skóry.

Siła marki opiera się na specjalnych seriach kosmetycznych, tworzonych przez dermatologów. Unikalny jest na przykład system pielęgnacji skóry Clinique 3 kroki. Dlatego też kosmetyki Clinique to najlepszy sposób na codzienną pielęgnację. Wypróbuj działanie produktów marki, która odpowiada na potrzeby Twojej cery.