Chando Urban Mediterranean´s Blue

    dyfuzor zapachowy z napełnieniem 120 ml

    Chando Urban Mediterranean´s Blue dyfuzor zapachowy z napełnieniem 120 ml
    Chando Urban Mediterranean´s Blue dyfuzor zapachowy z napełnieniem 120 ml
    Chando Urban Mediterranean´s Blue dyfuzor zapachowy z napełnieniem 120 ml
    dyfuzor zapachowy z napełnieniem 120 ml

    Kod: CNO0040 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

    Sprawdzanie dostępności towaru

    Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

    Opis perfum Chando Urban Mediterranean´s Blue

    Dyfuzor zapachowy Chando Urban Mediterranean´s Blue stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu. Dyfuzor zapachowy zawiera substancję aromatyczną, która za pośrednictwem włożonych patyczków odparowuje do powietrza, napełniając pomieszczenie bardzo przytulnym aromatem.

    Właściwości:

    • świeży zapach

    Sposób użycia:
    Otwórz zamknięcie dyfuzora zapachowego i wlej do niego substancję aromatyczną. Zapach z dyfuzora uwalnia się stopniowo za pośrednictwem włożonych patyczków. Im więcej patyczków zanurzymy w naczynku, tym silniej będzie czuć w pomieszczeniu wonną esencję. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Ten dyfuzor zapachowy jest dostarczany wraz z substancją aromatyczną.

    O marce Chando

    Ocena Chando Urban Mediterranean´s Blue

    Dodać nową opinię

    wygląd flakonu
    trwałość zapachu
    intensywność
    wrażenie ogólne
    Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.
    Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!

    Menu