Carrera

W świecie zapachów mężczyźni mają swoje stałe miejsce. Być może częściej mówi się o perfumach z kobiecego punktu widzenia i prezentuje się przede wszystkim damskie zapachy, ale marka Carrera jest dowodem na to, że branża perfumeryjna traktuje mężczyzn zupełnie poważnie. Męskie zapachy Carrera były i są wytwarzane dla bezpretensjonalnych mężczyzn, którzy poszukują silnych wrażeń, są pewni siebie i pragną szykownej oryginalności.

Stylizowana nazwa, symboliczna dla kolekcji Carrera, jest gwarancją jakości, dynamiki i nowatorstwa. U mężczyzn podkreśla właśnie to, co jest w nich najbardziej typowe, czyli męskość. Świeże, uwodzicielskie i charyzmatyczne nuty zapachów Carrera wywołują podwójny efekt. Mężczyźni czują się naturalnie a wszyscy wokół postrzegają ich bardzo pozytywnie. Zapachy Carrera nie potrzebują olśniewać ekscentryzmem, ich czar tkwi głębiej, w wysokiej jakości składnikach, ciekawych połączeniach i doskonałej harmonii.

Spoglądając na historię marki Carrera musimy cofnąć się daleko w przeszłość. Jej założyciel Wilhelm Müelhens stworzył swą słynną Eau De Cologne Original 4711 już w 1792 roku, a następnie przyczynił się do powstania prestiżowych kompozycji Carrera. Marka do dziś czerpie inspiracje z tamtych czasów oraz z niewątpliwego mistrzostwa swojego założyciela.

Do tradycji dodaje się dziś specjalny rodzaj nowatorstwa oraz zdolność do reagowania na potrzeby współczesnych mężczyzn - efektem są charyzmatyczne i wyjątkowe zapachy. Do najbardziej znanych należą Carrera pour Homme i Carrera Master, które zajęły miejsce wśród absolutnej klasyki.

Marka ta będzie zawsze wybierana przez mężczyzn, którzy nie mają potrzeby ukrywać się za przesyconymi, okazałymi zapachami zasłaniającymi ich wewnętrzny urok. Carrera subtelnie i jakby z dystansu wzmacnia pewność siebie mężczyzn i delikatnie podkreśla ich osobowość.

Na popularność zapachów Carrera wpływają również flakony z charakterystycznym designem, przystępna cena i wysoka renoma marki. Klasyka w nowoczesnym wydaniu jest przeznaczona dla każdego, kto chce emanować dyskretnym, ale przez to bardziej atrakcyjnym sex appealem, a swoim zapachem pragnie wyrazić określoną postawę wobec życia. Carrera to jasny przekaz, że bycie mężczyzną wcale nie jest złe!  

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Carrera.