Bvlgari Mon Jasmin Noir mleczko do ciała dla kobiet

 • Bvlgari Mon Jasmin Noir mleczko do ciała dla kobiet
   więcej

  Warianty Bvlgari Mon Jasmin Noir

  • Bvlgari Mon Jasmin Noir mleczko do ciała dla kobiet 100 ml mleczko do ciała dla kobiet 100 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: BVL0259

  Możesz być zainteresowany

  • woda perfumowana dla kobiet Bvlgari Mon Jasmin Noirwoda perfumowana dla kobiet

   w magazynie

   Od 198,90 zł

  Do góry

  Opis perfum Bvlgari Mon Jasmin Noir

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Mon Jasmin Noir to nowa wersja Bvlgari Jasmin Noir. Mon Jasmin Noir jest kompozycją bardzo kobiecą, intymną a zarazem obdarzoną nowoczesnym charakterem. Marzeniem twórców, Oliviera Polge’a i Sophie Labbé, było stworzenie zapachu, który każda kobieta będzie mogła uznać za „swój”. Zapach rozwija się wraz z upływem dnia: rano jest delikatny, w południe pojawiają się cieplejsze akcenty a zmysłowe i głębokie wonie pojawiają się o zmierzchu – dokładnie jak w przypadku prawdziwych kwiatów jaśminu. Wśród nut zapachowych znalazły się nuty cedru, konwalii, jaśminu Sambac, piżma i nuty drzewne. Flakon z kolei jest wariacją na temat czarnej buteleczki Jasmin Noir – jest krystaliczno-perłowy, ozdobiony czarną wstążką z organzy.

  Do góry

  O marce Bvlgari

  Perfumy Bvlgari Bvlgari (założona w 1884 roku w Rzymie we Włoszech) jest luksusową marką z wyraźnie włoskim stylem. Firma Bvlgari czerpie inspiracje z piękna greckiej sztuki, którą zachwycał się twórca marki Sotirio Bvlgari pochodzący z Epira z rodziny jubilerskiej, wyrabiającej srebrną bižuterie. Pierwszy butik Bvlgari został otwarty w Rzymie. Po II Wojnie Światowej firma Bvlgari rozpoczeła produkcję złotej biżuterii, akcesoriów i zegarków a także otworzyła swój pierwszy sklep w Stanach Zjednoczonych w mieście Nowy Jork. Od roku 1993 firma rozpoczeła produkcję perfum, które stały się bardzo popularne na rynku kosmetycznym a unikalne flakoniki tychże perfum są idealną ozdobą kosmetyczki. Zapachy Bvlgari są bardzo wyraziste i posiadają swój własny styl i charakter. Charakterystycznym symbolem marki, zdradzającą jej pochodzenie jest pojawiający się na szyjkach flakonów motyw greckiej kolumny.

  Do góry

  Ocena Bvlgari Mon Jasmin Noir

  Jaka jest Twoja opinia o Bvlgari Mon Jasmin Noir?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy "


  Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​