Burberry Baby Touch woda toaletowa tester dla kobiet

 • Burberry Baby Touch woda toaletowa tester dla kobiet
 • Burberry Baby Touch woda toaletowa tester dla kobiet 1
   więcej

  Ten produkt jest TESTEREM.
  Tester to specjalna wersja, która zapakowana jest w biały kartonik i nie ma korka na atomizerze. Z tych względów jego cena jest niższa. Skład perfum jest taki sam.
  więcej informacji o TESTERZE

  Warianty Burberry Baby Touch

  • Burberry Baby Touch woda toaletowa tester dla kobiet 100 ml woda toaletowa tester dla kobiet 100 ml  

  Do góry

  Opis perfum Burberry Baby Touch

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Perfumy Burberry Baby Touch to lekka i delikatna woda toaletowa przeznaczona dla mam i dzieci.

  Baby Touch przypomina dziecięcy dotyk i zapach dzieci, jest odpowiednia dla dzieci oraz mam małych dzieci. Wody toaletowej mogą używać także np. opiekunki, wychowawczynie, nauczycielki. Zapach jest nieagresywny i lekki, dlatego też przyjemny dla dzieci. Perfumy Burberry Baby Touch zawierają aromatyczny wyciąg z rabarbaru, skórkę pomarańczy, ciepłe kwiatowe tony cyklamenu, kwiatu pomarańczy, konwalii i jaśminu. Miękki mech, słodka wanilia i mleko sprawiają, że zapach ma właściwości uspokajające.

  Przyjemny zapach Baby Touch jest skryty w pomysłowym, bujającym się flakonie z owieczką, który ma okrągłe dno. Jest niczym uspokajające kołysanie niemowlęcia. Baby Touch to zapach uniseksowy, odpowiedni zarówno dla niej, jak i dla niego.

  Czym jest tester? Testery stosowane są w perfumeriach stacjonarnych, by klienci mogli zapoznać się z zapachem perfum. Ze względu na to, że nie są one tworzone w celu sprzedaży, ich opakowania nie są ozdobne. Tester różni się od klasycznego produktu tym, że zapakowany jest w biały kartonik lub pozbawiony jest opakowania i w większości przypadków nie ma korka na atomizerze. Jeśli kupujesz perfumy dla siebie i nie potrzebujesz pudełka, tester jest dobrym wyborem. Jeśli jednak kupujesz perfumy na prezent, wybierz klasyczną wersję.

  Do góry

  O marce Burberry

  Perfumy Burberry | Thomas Burberry założył słynny dziś dom mody w 1856 roku. Miał wtedy zaledwie 21 lat , otworzył mały butik w Hampshire w Anglii. Dziesięć lat później już miał ustabilizowaną pozycję na rynku. Wynalazł gabardynę - materiał do produkcji wodoodpornych butów. W 1901 roku do klasycznego logo z rycerzem na koniu dodano znak słowny ,,Prorsum,, oznaczający postępowość domu mody. Burberry kojarzy nam się z klasyczną kratką, która zrobiła furrorę wśród kobiet. Klasyczny trencz  zaprojektowany w czasie pierwszej wojny światowej na potrzeby umundurowania zrobił karierę także w kinie, założyła go Audrey Hepburn i Humphrey Bogart. Markę Burberry preferuje również  Karol, Książę Walii. Od 2001 roku marka rozwija się pod kierownictwem Christophera Baileya. Jej twarze to Katte Moss, Emma Watson. Flakony zapachów  Burberry to typowa angielska kratka. Angielskie pochodzenie odzwierciedla również nazwa zapachu Burberry Brit.

  Do góry

  Ocena Burberry Baby Touch

  Jaka jest Twoja opinia o Burberry Baby Touch?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy