BrushArt Basic Pink

    pedzel do brwi i eyelinera

    BrushArt Basic Pink pedzel do brwi i eyelinera
    BrushArt Basic Pink pedzel do brwi i eyelinera
    BrushArt Basic Pink pedzel do brwi i eyelinera
    BrushArt Basic Pink pedzel do brwi i eyelinera
    BrushArt Basic Pink pedzel do brwi i eyelinera
    BrushArt Basic Pink pedzel do brwi i eyelinera
    pedzel do brwi i eyelinera
    18,00

    Kod: BRU1067 | Ponad 20 szt. w magazynie
    szt.
    Dostawa kurierem DPD
    już jutro poniedziałek, 25.06.2018
    Odbiór osobisty
    już jutro poniedziałek, 25.06.2018

    Opis kosmetyku BrushArt Basic Pink

    Z cienkim, ściętym pędzlem z kolekcji BrushArt Basic Pink z łatwością podkreślisz idealną linię oczu lub zaznaczysz brwi. Jego kształt umożliwia maksymalne zbliżenie się do rzęs, a idealnie dobrany kąt nachylenia włosia zapewnia pełną kontrolę przy tworzeniu precyzyjnej kreski o żądanej grubości. Pędzel umożliwia uzyskanie różnych efektów, od makijażu naturalnego do dramatycznego. Jego miękkie, a zarazem sztywne włókna pozwalają łatwo nadać kształt brwiom i je podkreślić. Pędzel nadaje się do aplikacji pudrów, płynów i kremów. 

    Wykonano go z syntetycznego włosia, jest wygodny w użytkowaniu, a jego włókna zachowują swój kształt. Pędzle z kolekcji BrushArt Basic Pink można stosować na skórze ze skłonnościami do reakcji alergicznej na naturalne włosie.  

    Jak pielęgnować pędzle BrushArt? Jeżeli używasz pędzla BrushArt codziennie, zalecamy jego mycie raz w tygodniu. Umyj pędzel w letniej wodzie z dodatkiem mydła lub specjalnego preparatu. Staraj się nie zanurzać metalowej części i uchwytu. Jeżeli w pędzlu znajdują się pozostałości bardzo trwałego pudru, do mydła można dodać sodę. Pozostaw pędzel przez chwilę do namoczenia, a następnie umyj go pod bieżącą wodą, aż ściekająca woda będzie zupełnie czysta. Delikatnie wyciśnij resztki wody z pędzla i przywróć pierwotny kształt włosia. Pozostaw do wyschnięcia w pozycji poziomej lub pionowej z włosiem skierowanym w dół. Prawidłowa pielęgnacja przedłuża życie pędzli i gwarantuje prawidłowe nanoszenie makijażu. 

    O marce BrushArt

    Pędzle kosmetyczne BrushArt | BrushArt, jak już sma nazwa sugeruje, zamieni codzienny makijaż w prawdziwą sztukę. Te pędzle zostały zaprojektowane tak, by makijaż twarzy, oczu i ust był doskonały i precyzyjny. Nienaganny makijaż wymaga dokładności przy nanoszeniu, którą pędzle BrushArt zapewniają dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości.
    Ofertę marki BrushArt tworzy kompleksowa seria pędzli kosmetycznych do każdego rodzaju makijażu. Kolekcja BrushArt Eye obejmuje pędzle do makijażu oczu i brwi, kolekcja BrushArt Face przeznaczona jest do aplikacji różów, pudrów i podkładów, a kolekcja BrushArt Lip została stworzona z myślą o aplikacji szminek i błyszczyków.

    Ocena BrushArt Basic Pink

    Dodać nową opinię

    łatwość aplikacji
    kosmetyczna jakość
    zadowolenie z efektu
    Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.
    Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!

    Menu