Braun Face 80-s Extra Sensitive

głowica wymienna 2 szt.

Braun Face  80-s Extra Sensitive głowica wymienna 2 szt.
Braun Face  80-s Extra Sensitive głowica wymienna 2 szt.
Braun Face  80-s Extra Sensitive głowica wymienna 2 szt.
Ukryj produkty ze specjalną zniżką
Kod: BRN1460 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek, 19.11.2018
Nasze sklepy
poniedziałek, 19.11.2018
Braun Face 80-s Extra Sensitive
głowica wymienna 2 szt. | 90,90

Opis kosmetyku Braun Face 80-s Extra Sensitive

Elektryczna szczoteczka oczyszczająca Braun Face 80-s Extra Sensitive doskonale usunie ze skóry twarzy zanieczyszczenia, sebum i obumarłe komórki skóry.

Właściwości:

  • głęboko oczyszcza pory
  • delikatnie masuje twarz
  • pozostawia skórę gładką i świeżą
  • usuwa pozostałości makijażu

Sposób użycia:
Szczegółowe informacje dotyczące stosowania znajdziesz w załączonej instrukcji.

O marce Braun

Braun, marka należąca do firmy Procter & Gamble, została założona w 1921 r. przez Maxa Brauna we Frankfurcie w Niemczech. Od początku firma koncentrowała się na ułatwianiu życia i uczynieniu go przyjemniejszym.
Na początku produkowała radia, stając się pierwszym producentem radia połączonego z gramofonem. W latach 30. powstało logo Braun, którego używa się do dziś. W 1940 r. Braun opatentował swój pierwszy prototyp golarki dla mężczyzn. W 1950 r. rozpoczęła się seryjna produkcja maszynek. W ten sposób położono fundamenty pod kluczowy segment marki Braun.
Mottem marki Braun jest „moc, design i innowacje“.
W 1958 r. została założona Szkoła Wyższa Designu w Ulm, a po krótkim czasie Muzeum Sztuki Nowoczesnej W Nowym Jorku przyjęło niektóre produkty Braun jako swoje eksponaty. W 1964 r. otwarto nową Galerię Designu. Od tego czasu Braun otrzymał ponad 100 nagród za design.
Braun jest wiodącą marką w dziedzinie innowacji technicznych we wszystkich kluczowych kategoriach i posiada ponad 7000 aktywnych patentów. Głównymi trendami współczesności są jakość, zaufanie, design i innowacja. Kluczowym asortymentem są produkty nazywane zbiorczo „personal care“, a więc produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Są to golarki męskie ze specjalnym systemem ostrzy, golarki damskie oraz depilatory, a także urządzenia do strzyżenia włosów.