Braun Series 3 32S CombiPack

    kaseta wymienna

    Braun Series 3 32S CombiPack kaseta wymienna
    Braun Series 3 32S CombiPack kaseta wymienna
    Braun Series 3 32S CombiPack kaseta wymienna
    kaseta wymienna
    137,90

    Kod: BRN1505 | Ponad 20 szt. w magazynie
    szt.
    Dostawa kurierem DPD
    już dziś
    Odbiór osobisty
    już dziś

    Opis kosmetyku Braun Series 3 32S CombiPack

    Zapasowe ostrza Braun Series 3 32S CombiPack i ich regularna wymiana to gwarancja wciąż tak samo gładkiego golenia twarzy jak z nową maszynką do golenia.

    Właściwości:

    • zapewnia maksymalnie gładkie golenie
    • łatwo się wymienia

    Sposób użycia:
    Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

    Właściwości

    Rodzaj zasilania
    bezprzewodowe/ sieciowe

    O marce Braun

    Braun, marka należąca do firmy Procter & Gamble, została założona w 1921 r. przez Maxa Brauna we Frankfurcie w Niemczech. Od początku firma koncentrowała się na ułatwianiu życia i uczynieniu go przyjemniejszym.
    Na początku produkowała radia, stając się pierwszym producentem radia połączonego z gramofonem. W latach 30. powstało logo Braun, którego używa się do dziś. W 1940 r. Braun opatentował swój pierwszy prototyp golarki dla mężczyzn. W 1950 r. rozpoczęła się seryjna produkcja maszynek. W ten sposób położono fundamenty pod kluczowy segment marki Braun.
    Mottem marki Braun jest „moc, design i innowacje“.
    W 1958 r. została założona Szkoła Wyższa Designu w Ulm, a po krótkim czasie Muzeum Sztuki Nowoczesnej W Nowym Jorku przyjęło niektóre produkty Braun jako swoje eksponaty. W 1964 r. otwarto nową Galerię Designu. Od tego czasu Braun otrzymał ponad 100 nagród za design.
    Braun jest wiodącą marką w dziedzinie innowacji technicznych we wszystkich kluczowych kategoriach i posiada ponad 7000 aktywnych patentów. Głównymi trendami współczesności są jakość, zaufanie, design i innowacja. Kluczowym asortymentem są produkty nazywane zbiorczo „personal care“, a więc produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Są to golarki męskie ze specjalnym systemem ostrzy, golarki damskie oraz depilatory, a także urządzenia do strzyżenia włosów.

    Ocena Braun Series 3 32S CombiPack

    Dodać nową opinię

    łatwość aplikacji
    kosmetyczna jakość
    zadowolenie z efektu
    Wysyłając, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlania ocen produktu firmy Notino s.r.o. Osoba, której dane są przetwarzane, może w dowolnym czasie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody. Więcej informacji w zasadach przetwarzania danych osobowych.​.
    Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!

    Menu