Biotherm Homme 48h Day Control

zestaw kosmetyków II.

Biotherm Homme 48h Day Control zestaw kosmetyków II.
Biotherm Homme 48h Day Control zestaw kosmetyków II.
Biotherm Homme 48h Day Control zestaw kosmetyków II.
zestaw kosmetyków II.
121,50

Kod: BIO05072 | Ponad 20 szt. w magazynie

Zestaw zawiera: Shower Gel 40 ml + Deo Roll-On 75 ml + Shaving Foam 50 ml + Moisturizer 20 ml

szt.
Dostawa kurierem DPD
środa, 20.03.2019
Nasze sklepy
środa, 20.03.2019
Biotherm Homme 48h Day Control
zestaw kosmetyków II. | 121,50

Właściwości

Rodzaj skóry
do każdego rodzaju cery
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Biotherm

Biotherm oznacza harmonijne współbrzmienie człowieka z przyrodą. Zanurz się w wodnym świecie tych wyjątkowych kosmetyków.

Marka Biotherm inspiruje się siłą źródeł termalnych, minerałów i innych substancji biologicznie czynnych. Wyjątkowy skład jej produktów czerpie energię głównie z wody jako żywiołu natury, który dał początek życiu.

O działaniach naturalnego źródła w Pirenejach wiedziano od wieków. Niektórzy wierzyli nawet, że to źródło wiecznej młodości. W latach 50. ubiegłego wieku na powierzchni tego źródła zauważono niezwykłą substancję, której nadzwyczajnych właściwości dowiodły także późniejsze badania dr. Jose Julliena. Połączył on swoją wiedzę z doświadczeniem kosmetyczki Janine Marissal i wspólnie położyli fundamenty pod markę Biotherm.

Woda dzięki swoim niepowtarzalnym cechom biologicznym pozostaje w idealnej harmonii ze skórą człowieka, co pozwala jej w wyjątkowy sposób regenerować i chronić skórę. Dziś Biotherm oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, podobnie jak świeże i urzekające zapachy z naturalnymi akcentami. Ty także przetestuj siłę wody.