Biotherm Deo Pure

antyprespirant w sprayu

Biotherm Deo Pure antyprespirant w sprayu
Biotherm Deo Pure antyprespirant w sprayu
Biotherm Deo Pure antyprespirant w sprayu
125 ml

Kod: BIO0630 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Biotherm Deo Pure
125 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Biotherm Deo Pure

Opis:
Biotherm Deo Pure Antyperspirant w sprayu ma delikatny skład i dzięki temu jest odpowiedni nawet do wrażliwej skóry czy do skóry po depilacji. Bardzo szybko się wchłania. Nie zawiera alkoholu, ma bardzo przyjemny zapach i bardzo długo chroni przed poceniem.

Efekty:

  • szybko się wchłania
  • długotrwała ochrona przed poceniem

Skład:

  • kompleks mineralny tri-active – zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem.

Rodzaj skóry:
Odpowiedni do każdego rodzaju skóry, także do skóry wrażliwej.

Aplikacja:
Stosuj według potrzeb pod pachami.

Właściwości

Rodzaj opakowania
w sprayu
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

O marce Biotherm

Biotherm oznacza harmonijne współbrzmienie człowieka z przyrodą. Zanurz się w wodnym świecie tych wyjątkowych kosmetyków.

Marka Biotherm inspiruje się siłą źródeł termalnych, minerałów i innych substancji biologicznie czynnych. Wyjątkowy skład jej produktów czerpie energię głównie z wody jako żywiołu natury, który dał początek życiu.

O działaniach naturalnego źródła w Pirenejach wiedziano od wieków. Niektórzy wierzyli nawet, że to źródło wiecznej młodości. W latach 50. ubiegłego wieku na powierzchni tego źródła zauważono niezwykłą substancję, której nadzwyczajnych właściwości dowiodły także późniejsze badania dr. Jose Julliena. Połączył on swoją wiedzę z doświadczeniem kosmetyczki Janine Marissal i wspólnie położyli fundamenty pod markę Biotherm.

Woda dzięki swoim niepowtarzalnym cechom biologicznym pozostaje w idealnej harmonii ze skórą człowieka, co pozwala jej w wyjątkowy sposób regenerować i chronić skórę. Dziś Biotherm oferuje najwyższej jakości produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, podobnie jak świeże i urzekające zapachy z naturalnymi akcentami. Ty także przetestuj siłę wody.