Avon Today Tomorrow Always Daydream woda perfumowana dla kobiet

 • Avon Today Tomorrow Always Daydream woda perfumowana dla kobiet
 • Avon Today Tomorrow Always Daydream woda perfumowana dla kobiet 1
 • Avon Today Tomorrow Always Daydream woda perfumowana dla kobiet 2
 • Avon Today Tomorrow Always Daydream woda perfumowana dla kobiet 3
 • Avon Today Tomorrow Always Daydream woda perfumowana dla kobiet 4
   więcej

  Warianty Avon Today Tomorrow Always Daydream

  Do góry

  O marce Avon

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Skład

  Złożenie

  kocanki, drzewo sandałowe, gardenia

  Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

  Do góry

  Ocena Avon Today Tomorrow Always Daydream

  • 18 listopada 2016
   Nina

   Uwielbiam ten zapach. Jest tak dla mojego nosa "przyjemny", do tego stopnia, że kiedy już przestaję go czuć czegoś mi brakuje. Bardzo intrygujący zapach, wielowymiarowy, trwały- jak wszystkie z serii Today Tomorrow Always do tego niesamowicie oryginalny. Na pewno pozostanie ze mną bardzo długo.

  • 19 sierpnia 2016

   Moim zdaniem zapach najbardziej udany z serii TTA , bardzo elegancki, intrygujący, jest w nim to "coś" co sprawia, że czuję się w nim wyjątkowo dobrze. Jak już mój mąż "zauważył" ten zapach i pochwalił, to cud, bo wszystkie inne były mu obojętne albo "takie sobie". Myślę, że to zasługa drewna sandałowego w składzie, który jest świetnie skomponowany.

  Jaka jest Twoja opinia o Avon Today Tomorrow Always Daydream?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy  Menu