Avon Planet Spa African Shea Butter

maseczka do wszystkich rodzajów włosów

Avon Planet Spa African Shea Butter maseczka  do wszystkich rodzajów włosów
Avon Planet Spa African Shea Butter maseczka  do wszystkich rodzajów włosów
Avon Planet Spa African Shea Butter maseczka  do wszystkich rodzajów włosów
200 ml

Kod: AVO0560 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Avon Planet Spa African Shea Butter
200 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

Opis kosmetyku Avon Planet Spa African Shea Butter

Opis:
Avon Planet Spa African Shea Butter Restoring Hair Mask to maseczka regenerująca do włosów z serii Planet Spa. Produkty z tej serii wyróżniają się zawartymi w nich naturalnymi ekstraktami. Maseczka sprawia, że włosy odzyskują zdrowie i witalność. Wzmacnia i odżywia. Nadaje miękkość i delikatność. W składzie ma ekstrakt z masła shea, które odżywia i odnawia włókno włosa. Daj się skusić produktom z serii Planet Spa, które będą rozpieszczać Twoją skórę naturalnymi ekstraktami.

Działanie:

  • odżywia
  • odnawia
  • włosy stają się piękne, gładkie i miękkie

Skład:

  • ekstrakt z masła shea – odżywia i odnawia włókno włosa

Rodzaj włosów:
Odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów.

Aplikacja:
Nanieś na wilgotne, umyte wcześniej włosy. Wmasuj. Pozostaw na kilka minut, a następnie spłucz wodą.

Właściwości

Efekt
Odżywianie i regeneracja
Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów

O marce Avon

Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu.
Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company.
Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc.
Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność.
Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach.
Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne.
Avon stara się uczynić życie piękniejszym.