Avon Naturals Kids

szampon z odżywką 2 w1 dla dzieci

1×
Avon Naturals Kids szampon z odżywką 2 w1 dla dzieci
Avon Naturals Kids szampon z odżywką 2 w1 dla dzieci
Avon Naturals Kids szampon z odżywką 2 w1 dla dzieci
Kod: AVO0928 | Ponad 20 szt. w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
już jutro piątek, 14.12.2018
Nasze sklepy
już jutro piątek, 14.12.2018
Avon Naturals Kids
z zapachem Amazing Apple 250 ml | 10,00

Opis kosmetyku Avon Naturals Kids

Opis:

Avon Naturals Kids Shampoo and Conditioner to delikatny szampon z odżywką dla dzieci. Stworzony specjalnie dla wrażliwej i delikatnej dziecięcej skóry głowy i włosów. Kolekcja dla dzieci z serii Naturals jest oparta na naturalnych wyciągach i składnikach. Podaruj swoim dzieciom radość kąpieli z produktami Avon Naturals Kids, które pozostawiają przyjemny, świeży zapach. Przyciągający, figlarny design produktu przykuje dziecięcą uwagę, a kąpiel stanie się oczekiwaną i lubianą częścią dnia. Dzięki formule Tear Free szampon nie szczypie w oczy.


Działanie:

  • włosy są delikatne i miękkie
  • pozostawia przyjemny zapach owoców

Rodzaj włosów:
Odpowiedni do dziecięcych włosów.

Aplikacja:

Nanieś na mokre włosy, spień i dokładnie spłucz.

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów

O marce Avon

Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu.
Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company.
Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc.
Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność.
Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach.
Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne.
Avon stara się uczynić życie piękniejszym.