Avon Naturals Hair Care

spray do włosów przetłuszczających się, słabych i zniszczonych

Avon Naturals Hair Care spray do włosów przetłuszczających się, słabych i zniszczonych
Avon Naturals Hair Care spray do włosów przetłuszczających się, słabych i zniszczonych
Avon Naturals Hair Care spray do włosów przetłuszczających się, słabych i zniszczonych
Specjalna zniżka
11,00
Zniżka 11%
Kod: AVO06378 | 1 w magazynie

| Zawartość wyrobu: 100%

szt.
Dostawa kurierem DPD
wtorek, 18.12.2018
Nasze sklepy
wtorek, 18.12.2018
Avon Naturals Hair Care
100 ml | 9,84

Opis kosmetyku Avon Naturals Hair Care

Opis:
Avon Naturals Hair Care Raspberry and Hibiscus Daily Hair Refresher to produkt regenerujący włosy. Spay zawiera ekstrakt z malin i hibiskusa. Przeznaczony jest do wlosów cienkich lub przetłuszczających sie. Włosy zyskują objętość, są zregenerowane i odżywione. Spray pozostawia przyjemny świeży zapach.

Działanie:

  • włosy zyskują objętość
  • regenruje i odżywia

Skład:

  • wyciąg z hibiskusa- wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy

Aplikacja:
Spryskaj włosy suche lub mokre z odległości około 20-25. Nie spłukuj.

Właściwości

Efekt
Regulacja nadmiernego sebum
Konsystencja
spray
Rodzaj włosów
włosy tłuste

O marce Avon

Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu.
Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company.
Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc.
Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność.
Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach.
Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne.
Avon stara się uczynić życie piękniejszym.