Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn

 • Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn
 • Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn 1
 • Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn 2
 • Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn 3
 • Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn 4
   więcej

  Warianty Avon Aqua

  • Avon Aqua woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml  

   Produkt jest niedostępny.

   Kod: AVO1654

  Do góry

  Opis perfum Avon Aqua

  Ocena

  Wygląd flakonu

  Trwałość zapachu

  Intensywność

  Końcowa satysfakcja

  Skład

  Głowa

  nuty wodne

  Podstawa

  nuty drzew, piżmo

  Aromatyczna woda toaletowa dla mężczyzn Avon Aqua ma ciekawy, słony zapach. To wspomnienie o morzu, które cię orzeźwi. Kompozycja zawiera pikantne i świeże nuty, które przywołują na myśl morską bryzę. Ten czysty, ostry zapach ma niezwykłą intensywność i trwałość.

  Avon Aqua to woda toaletowa dla mężczyzn, którzy lubią nuty drzewne, piżmowe oraz pelargonię. Właśnie oni będą delektować się czarujacym, ciepłym przeżyciem bez końca. Zapach mocno oddziałuje na kobiety, które nie będą umiały się oprzeć jego właścicielowi.

  Niebieski flakon wody toaletowej dla mężczyzn Avon Aqua wskazuje, dla kogo została stworzona. Powstała z myślą o pewnych siebie mężczyznach, którym zależy na tym, jak się prezentują. Poddaj się czarowi tych perfum i stań się szarmanckim indywiduum.

  Do góry

  O marce Avon

  Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu. Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company. Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc. Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność. Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach. Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne. Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

  Do góry

  Ocena Avon Aqua

  Jaka jest Twoja opinia o Avon Aqua?

  Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe


  Ocena *

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy

  1 2 3 4 5 0 - najgorszy, 5 - najlepszy  Menu