Artdeco Sharpener

dwójna temperówka do kredek do makijażu

Artdeco Sharpener dwójna temperówka do kredek do makijażu
Artdeco Sharpener dwójna temperówka do kredek do makijażu
Artdeco Sharpener dwójna temperówka do kredek do makijażu
dwójna temperówka do kredek do makijażu
31,26

Kod: ART2252 | 5 w magazynie
szt.
Dostawa kurierem DPD
piątek, 22.02.2019
Nasze sklepy
piątek, 22.02.2019
Artdeco Sharpener
dwójna temperówka do kredek do makijażu | 31,26

Opis kosmetyku Artdeco Sharpener

Temperówka Artdeco Sharpener błyskawicznie zmieni tępą końcówkę kredki w ostry czubek, dzięki czemu Twój makijaż będzie precyzyjny i doskonały.

Właściwości:

  • dwa otwory – do klasycznej i grubej kredki
  • łatwo i szybko zaostrzy końcówkę drewnianej kredki

Sposób użycia:
Temperówka jest przeznaczona tylko do ostrzenia przyborów kosmetycznych. Włóż kredkę do otworu temperówki i obracaj nią delikatnie w jednym kierunku, dopóki odpowiednio nie zaostrzysz kredki. Po wyjęciu kredki wysyp z temperówki pozostałości po ostrzeniu.

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.